Lancôme idôle, woda perfumowana, 75ml marki Lancome promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Lancôme idôle, woda perfumowana, 75ml marki Lancome oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 329.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Lancôme Idôle Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 75.0 ml
329.00
Douglas
Lancome Idole Women Eau de Parfum 75 ml
338.00
www.noblas.pl
Lancôme Idôle woda perfumowana 75 ml dla kobiet
338.40
ELNINO PARFUM
Lancôme Idôle woda perfumowana 75 ml dla kobiet
340.26
E-Glamour.pl
Lancome, Idole woda perfumowana spray, 75ml
379.99
Empik
Lancome Idole L´Intense Women Eau de Parfum 75 ml
409.00
www.noblas.pl
Lancome, Idole L'Intense, woda perfumowana, 75 ml
409.99
Empik

Parametry

Producent:Lancome
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 75 ml

Opis

Nic już nie będzie takie samo. Odkryj zapach przyszłości. Poznaj najnowszy zapach Idôle od Lancôme produkowany z myślą o silnych, niezależnych paniach, prawdziwych pionierkach. Woda perfumowana Idôle przełamuje schematy i ustalone dotąd kody zapachowe, nadając im nowego rozmiaru.

Podstawą tego zapachu jest najszlachetniejszy i najmocniej standardowy składnik- róża. Aby uzyskać niezapomniane i potężne akordy niezbędne było wykorzystanie czterech rodzajów róż, trzech rodzajów ekstrakcji i aż dwóch pochodzeń geograficznych.

Towarzyszy im kwiat jaśminu, który jest jednym z najistotniej perfekcyjnych i delikatnych kwiatów. W Idole olejek z absolutu jaśminu towarzyszy sercu róż, odsłaniając kremową, czystą, intensywną miękkość.

Całości dopełnia biały szypr i piżmo przynosząc wyrafinowany, długo utrzymujący się zapach. Ten wyjątkowy zapach został przygotowany poprzez kobiety z myślą o kobietach. Jego najcieńszy na świecie flakon udowadnia, iż nic nie jest niemożliwe.

Smukły,mocny, delikatny, ale wytrzymały. Dynamiczna i czysta sylwetka, która jest niczym okno otwarte na świat. Bądź swoją własną idolką. - Nowy zapach marki Lancôme - intrygujący szyprowy zapach z różą i jaśminem - Możliwość zakupu etui na flakon