Lancome Poeme woda perfumowana spray 100ml, LAN-POE06 promocja 2022

Cena379.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Iloren.pl

Parametry

Producent:Lancome
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

Woda perfumowana dla pań Lancome Poeme to słodki, kwiatowy i ciepły zapach. Nie bez powodu nazywana jest poezją w świecie zapachów. To wyszukany i atrakcyjny zapach, który zapamiętasz na za każdym razem. Daj się unieść obłokom esencji, które tworzą delikatne składniki. Przekonasz się, że staniesz się - zwłaszcza dla panów - słodko pachnącą nieoczekiwanką, którą będą chcieli wciąż na nowo odkrywać.

Na samym wstępie urzeknie Cię kwiatowy zapach w towarzystwie niebieskiego maku. W sercu tej poetyckiej kompozycji odkryjesz perfekcyjne aromaty unoszące się na skrzydłach motyli, które gościły na kwiatach pomarańczy, jaśminu i mimozy. Dopełnieniem bazy zapachu Lancome Poeme są słodkie esencje wanilii i bielunia.

Ten wyszukany zapach asygnowany jest zwłaszcza dla kobiet i dziewcząt, które lubią otaczać się słodkimi i wyraźnymi perfumami. Możesz go nosić przez cały dzień, żeby w ten sposób zapewnić sobie niczym nieograniczony luksus. Woda perfumowana Lancome Poeme perfekcyjnie sprawdza się podczas chłodniejszych pór roku, ponieważ przyjemnie rozgrzewa i roztacza atmosferę spokoju i harmonii. Na rynek została wprowadzona w 1995 roku.