Hugo boss Ma vie intense pour femme woda perfumowana spray 75ml (8005610295138) promocja 2022

Cena199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:Hugo Boss
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 75 ml

Opis

tradycyjna elegancja, innowacyjny luksus i najwyższa jakość wykonania – to standardowe atrybuty producenta, która na przestrzeni lat stała się światowym kreatorem mody. Firma została założona przez Hugo Bossa w 1923 roku i początkowo zajmowała się produkcją mundurów.

Z biegiem czasu poszerzyła swoją ofertę o garnitury szyte na miarę, koszule, buty, akcesoria i kosmetyki. Obecnie ma punkty sprzedaży w ponad stu krajach na całym świecie. Filozofia producenta skupia się na oferowaniu dopracowanych pod każdym względem artykułów, będących genialnym wykończeniem wykwintnego stylu.

pachnidła Hugo Boss asygnowane są klientom szanującym klasykę i jakość, chcącym zaakcentujeć swój strój i osobowość przy pomocy wyszukanych kompilacji zapachowych. Oferujemy wielki wybór towarów szanowanej firmy Hugo Boss: perfumy, wody po goleniu oraz kosmetyki pielęgnacyjne (dezodoranty, żele pod prysznic, peelingi).

Wśród nich najpopularniejsze linie zapachowe: Boss No. 6, Boss Energise, Boss Woman, Boss In Motion, HUGO Woman, Boss Deep Red i inne. W asortymencie ponadto próbki, testery i odlewki, dostępne w ciekawej cenie i pozwalające zapoznać się z wybranym aromatem.

Na stronie każdego artykułu podajemy jego skład, pojemność i inne szczegóły. Perfumy i kosmetyki Boss polecamy osobom szukającym wytwornych artykułów, odznaczających się nieszablonową jakością i zajmujących najwyższe miejsca na światowych listach bestsellerów kosmetycznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.