Paco rabanne lady million prive (w) edp 50ml (3349668535439) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Paco rabanne lady million prive (w) edp 50ml (3349668535439) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 217.31 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-52%
Paco Rabanne Lady Million Prive woda perfumowana 50 ml dla kobiet
217.31
E-Glamour.pl
Paco Rabanne Lady Million Prive woda perfumowana 50 ml dla kobiet
220.90
ELNINO PARFUM
Paco Rabanne Lady Million Privé Women Eau de Parfum 50 ml
254.00
www.noblas.pl
Paco Rabanne, Lady Million Prive, woda perfumowana, 50 ml
262.96
Empik
Paco Rabanne Lady Million Privé Women Eau de Parfum 80 ml
314.00
www.noblas.pl
Paco Rabanne, Lady Million Prive, woda perfumowana, 80 ml
449.00
Empik

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

Jak mnóstwo innych drogich stylizacji z wyższej półki pachnidła firmy Paco Rabanne mnóstwo łączy ze światem mody i Paryżem. Paco Rabanne, właściwie Francisco Rabaneda-Cuervo, z pochodzenia Baskijczyk, z początkiem ostatniej wojny znalazł schronienie wraz z matką w Paryżu.

Dość ekspresowo odnalazł tam optymalne drzwi do świata Haute Couture, po części dzięki swojej matce krawcowej z zawodu, a po części dzięki umiejętności rysowania, czym dorabiał sobie w czasie studiów architektury u Givenchy i innych projektantów mody.

Pierwszą własną serię zaprojektował w 1966 roku, która okazała się być sporym sukcesem. Zasłynął on m. In. Z kostiumów dla Jane Fondy w filmie „Barbarella". Marka wywodzącą się od jego imienia prędko uzyskała popularność i odergrała istotną rolę w kształtowaniu stylu lat sześćdziesiątych.

W Paryżu dom mody Paco Rabanne znany był z prowokacji na pokazach mody, które stale jako pierwsze odbywały się z towarzyszeniem muzyki i nieraz przypominały detalowo przygotowane przedstawienia. Osobiste zainteresowania Rabanne futuryzmem znalazły przeniesienie w jego projektach ciuchów, do których realizacji stosował często niekonwencjonalne materiały, jak metale, plastik i papier.

Pomysł, który się wtedy narodził, na sukienkę naszywane metalowe aplikacje, stał się swego rodzaju jego ulubionym motywem, który do dziś pojawia się w kolejnych kolekcjach. Po aktywnym nowoczesnym początkowym okresie Rabanne zaczął się w miarę upływu lat wycofywać z aktywnego udziału z interesu, aby po latach powrócić z nową pasją dla perfum...!

Black XS to niezwykle udana kreacja kobiecych perfum, której przypisuje się charakter kwintesencji kobiecości. Szczególnym polem do popisu okazały się jednak być dla Rabanne pachnidła męskie, jak One Milion i Invictus.

Wszystkie serie obejmujące każdorazowo także perfumowane kosmetyki nieprzeciętnie sprzedają się i znalazły szczególnie pozytywny oddźwięk za wyjątkową oryginalność i jakość. Symbolizują to już ich ekstrawaganckie flakony, które mają charakter obiektów kolekcjonerskich.

Black XS to utrzymany w konwencji stylistycznej rockowej krągły fioletowy flakon ze szklaną finezyjną różą i srebrnym napisem. One Milion to ni mniej ni więcej jak złota sztabka, w trakcie gdy Invictus to platynowe trofeum.