Paco rabanne olympea edp 80 ml (3349668528677) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Paco rabanne olympea edp 80 ml (3349668528677) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 269.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Paco Rabanne Olympea Legend Women Eau de Parfum 80 ml
269.00
www.noblas.pl
Paco Rabanne, Olympea Legend, woda perfumowana, 80 ml
304.00
Empik
Paco Rabanne Olympea Women Eau de Parfum 80 ml
320.00
www.noblas.pl
Paco Rabanne, Olympea, woda perfumowana, 80 ml
324.42
Empik
Paco Rabanne Olympéa EdP Woman 80 ml
361.70
notino.pl
Paco Rabanne Olympéa Legend eau_de_parfum 80.0 ml
399.00
Douglas
Paco Rabanne Olympéa Olympéa Eau de Parfum Spray parfum 80.0 ml
475.00
Douglas

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

Jak niemało innych drogich kreacji z wyższej półki perfumy producenta Paco Rabanne niemało łączy ze światem mody i Paryżem. Paco Rabanne, właściwie Francisco Rabaneda-Cuervo, z pochodzenia Baskijczyk, z początkiem ostatniej wojny znalazł schronienie wraz z matką w Paryżu.

Dość szybko odnalazł tam adekwatne drzwi do świata Haute Couture, po części dzięki swej matce krawcowej z zawodu, a po części dzięki umiejętności rysowania, czym dorabiał sobie w czasie studiów architektury u Givenchy i innych projektantów mody.

Pierwszą własną linię zaprojektował w 1966 roku, która okazała się być obfitym sukcesem. Zasłynął on m. In. Z kostiumów dla Jane Fondy w filmie „Barbarella". Firma wywodzącą się od jego imienia momentalnie uzyskała popularność i odergrała znaczną rolę w kształtowaniu stylu lat sześćdziesiątych.

W Paryżu dom mody Paco Rabanne znany był z prowokacji na pokazach mody, które stale jako pierwsze odbywały się z towarzyszeniem muzyki i niejednokrotnie przypominały szczegółowo przygotowane przedstawienia. Osobiste zainteresowania Rabanne futuryzmem znalazły przeniesienie w jego projektach ubrań, do których realizacji stosował nieraz niekonwencjonalne materiały, jak metale, plastik i papier.

Pomysł, który się wtedy narodził, na sukienkę naszywane metalowe aplikacje, stał się swego rodzaju jego ulubionym tematyką, który do dziś pojawia się w kolejnych kolekcjach. Po intensywnym nowoczesnym początkowym okresie Rabanne zaczął się w miarę upływu lat wycofywać z energicznego udziału z interesu, aby po latach powrócić z nową pasją dla perfum...!

Black XS to stanowczo udana kreacja kobiecych perfum, której przypisuje się charakter kwintesencji kobiecości. Szczególnym polem do popisu okazały się jednak być dla Rabanne perfumy męskie, jak One Milion i Invictus.

Wszystkie serie obejmujące każdorazowo także perfumowane kosmetyki nadzwyczajnie sprzedają się i znalazły bardzo pozytywny oddźwięk za wyjątkową oryginalność i jakość. Symbolizują to już ich ekstrawaganckie flakony, które posiadają charakter obiektów kolekcjonerskich.

Black XS to utrzymany w konwencji stylistycznej rockowej kolisty fioletowy flakon ze szklaną subtelną różą i srebrnym napisem. One Milion to ni mniej ni więcej jak złota sztabka, podczas gdy Invictus to platynowe trofeum.