Paco Rabanne Olympea Intense, Woda perfumowana, 80ml promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Paco Rabanne Olympea Intense, Woda perfumowana, 80ml oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 259.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-45%
Paco Rabanne, Olympea Intense, woda perfumowana, 50 ml
259.99
Empik
Paco Rabanne Olympea Intense Women Eau de Parfum 80 ml
265.00
www.noblas.pl
Paco Rabanne Olympéa Intense Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 50.0 ml
308.00
Douglas
Paco Rabanne Olympéa Intense Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 80.0 ml
471.20
Douglas

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

Jak sporo innych drogich stylizacji z wyższej półki pachnidła firmy Paco Rabanne sporo łączy ze światem mody i Paryżem. Paco Rabanne, właściwie Francisco Rabaneda-Cuervo, z pochodzenia Baskijczyk, z początkiem ostatniej wojny znalazł schronienie wraz z matką w Paryżu.

Dość momentalnie odnalazł tam trafne drzwi do świata Haute Couture, po części dzięki swej matce krawcowej z zawodu, a po części dzięki umiejętności rysowania, czym dorabiał sobie w czasie studiów architektury u Givenchy i innych projektantów mody.

Pierwszą własną kolekcję zaprojektował w 1966 roku, która okazała się być obszernym sukcesem. Zasłynął on m. In. Z kostiumów dla Jane Fondy w filmie „Barbarella". Producent wywodzącą się od jego imienia ekspresowo uzyskała popularność i odergrała pokaźną rolę w kształtowaniu stylu lat sześćdziesiątych.

W Paryżu dom mody Paco Rabanne znany był z prowokacji na pokazach mody, które stale jako pierwsze odbywały się z towarzyszeniem muzyki i niejednokrotnie przypominały szczegółowo przygotowane przedstawienia. Osobiste zainteresowania Rabanne futuryzmem znalazły przeniesienie w jego projektach ciuchów, do których realizacji stosował nieraz niekonwencjonalne materiały, jak metale, plastik i papier.

Pomysł, który się wtedy narodził, na sukienkę naszywane metalowe aplikacje, stał się swojego rodzaju jego ulubionym motywem, który do dziś pojawia się w kolejnych kolekcjach. Po intensywnym innowacyjnym początkowym okresie Rabanne zaczął się w miarę upływu lat wycofywać z intensywnego udziału z interesu, aby po latach powrócić z nową pasją dla perfum...!

Black XS to stanowczo udana kreacja damskich perfum, której przypisuje się charakter kwintesencji kobiecości. Szczególnym polem do popisu okazały się jednak być dla Rabanne perfumy męskie, jak One Milion i Invictus.

Wszystkie serie obejmujące każdorazowo także perfumowane kosmetyki idealnie sprzedają się i znalazły szczególnie pozytywny oddźwięk za wyjątkową oryginalność i jakość. Symbolizują to już ich ekstrawaganckie flakony, które posiadają charakter obiektów kolekcjonerskich.

Black XS to utrzymany w konwencji stylistycznej rockowej kolisty fioletowy flakon ze szklaną delikatną różą i srebrnym napisem. One Milion to ni mniej ni więcej jak złota sztabka, w trakcie gdy Invictus to platynowe trofeum.