Roberto Cavalli Paradiso 30 ml (3607347733461) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Roberto Cavalli Paradiso 30 ml (3607347733461) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 138.41 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Roberto Cavalli, Paradiso, woda perfumowana, 75 ml
138.41
Empik
Roberto Cavalli Paradiso EdP Woman 75 ml
191.90
notino.pl

Parametry

Producent:Roberto Cavalli
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 30 ml

Opis

Dom mody znany pod nazwiskiem jego założyciela: Roberto Cavalli sięga swymi początkami roku 1970. Prawdziwym przełomem jednak miał być dwa lata później pokaz jego projektów w stanowczo reprezentacyjnym miejscu w mieście jego narodzin: w Palazzo Pittich we Florencji.

Pokaz ten był mnóstwo obiecującą zapowiedzią sukcesu jego domu mody: w ten sposób dał on świadectwo swoich uzdolnień artystycznych, najprawdopodobniej odziedziczonych po dziadku Giuseppe Rossi, znanym włoskim malarzu.

Roberto Cavalli nie tylko studiował jeszcze sztuki spektakularne, lecz też ochoczo eksperymentował z technikami druku. Przez niego zastrzeżony sposób dekoratywnego drukowania na skórze stał się poniekąd jego znakiem rozpoznawczym.

w dodatku jego projekty ciuchów od za każdym razem charakteryzował dość krzykliwy styl, chętnie przekraczający utarte granice konwenansów i tradycji. W projektach nieraz powracają desenie skór zwierzęcych z cętkami lamparta lub paskami zebry, poprzez co z ochotą są uosabiane z jego nazwiskiem.

Licencję na pachnidła domu mody Cavalli pojawiające się na rynku począwszy od 2002 roku przeszły po dziesięciu latach w ręce koncernu Coty. Bardzo udaną i oklaskami przywitaną jest kolekcja perfum Roberto Cavalli, która pozostała wylansowana przez Louise Turner.

Do wody toaletowej wraz z edycją limitowaną „Exotica" z 2012 roku dołączyły w 2013 kreacje „Acqua" oraz „Nero Assoluto". Zmysłowe kompilacje aromatów w przeważającej części o nutach orientalnych i kwiatowych posiadają charakter elitarny i wyszukany.

Łączy je również wspólny design flakonów o przyjemnych obłych kształtach i o grubym szklanym dnie. Flakony różni zabarwienie, od złotego poprzez lazurowy, czerwony i czarny. Z tymi odcieńmi świetnie komponuje się złote, dekoracyjne zamknięcie wieńczące całość z plastycznie przedstawionym firmowym logo: dwoma delikatnie się splatającymi literami C.

Nie mniej atrakcyjna jest seria „Just Cavalli", która obejmuje zarówno perfumy i kosmetyki kobiece jak i męskie. Natomiast „Paradiso" to najnowsze objawienie na rynku marki Roberto Cavalli z 2015 roku o egzotycznych aromatach, począwszy od bergamoty, mandarynki, owoców cytrusowych i jaśminu, aż po olejki pinii, cyprysu i liści laurowych w podstawie.

Uwagę zwracają perfumy na siebie już interesującym flakonem z grubego, szlifowanego na kryształ szkła. Reklamowy spot idealnie oddaje egzotyczny i gorący klimat, będący tak korzystnie wyczuwalną inspiracją tych perfum: to krótka historia męsko-kobiecego spotkania na tropikalnej wyspie, gdzie zmysły i żądze nie sposób utrzymać na wodzy.