Sisley Eau du Soir woda perfumowana dla kobiet 100 ml + do każdego zamówienia upominek., 908 promocja 2022

Cena503.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:Sisley
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

pachnidła Sisley firma Sisley to ceniona, francuska producent założona w 1975 poprzez małżonków Huberta i Izabelę z Potockich hr. D'Ornano. Nazwa imperium powstała w wyniku inspiracji twórczością malarza impresjonisty Alfreda Sisleya słynącego z wykorzystywania subtelnych odcieni w swych dziełach.

Sisley jest jednym z niekwestionowanych światowych liderów kosmetyków wytwornych, proponując najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne, do makijażu, a także luksusowe pachnidła. Firma Sisley ma własne laboratoria badawcze opracowujące nowoczesne formuły kosmetyczne w oparciu o fitokosmetologię – zastosowanie drogocennych, naturalnych elementów roślinnych w celu powiększenia efektywności preparatów, a także ochrony skóry.Pierwsze pachnidła Sisley - Eau du Soir pozostały opracowane w 1970 roku, ale oficjalna prezentacja premierowego zapachu marki to kompilacja Eau de Campagne.

Eau du Soir pozostał wprowadzony ponownie w 1990 roku i do dnia dzisiejszego jest światowym bestsellerem. Sisley perfumy są wzbogacone o esencje roślinne i kwiatowe, dzięki temu bukiety zapachowe kreowane przez firmę szczycą się elementami aromaterapii.pachnidła Sisley to rozkoszująca wirtuozeria najmodniejszych tendencji dopasowania do jednostkowych gustów.

wytwarzane dla kobiet enigmatycznych, uwielbiających mocne i intensywne kompilacje, eksponujące sexappeal oraz uwodzące konwencjonalną elegancją. Kuszące, nasycone ekspresją, rozpieszczające zmysły swoją wykwintną finezją i ciepłym wyrazem, to istne arcydzieła eksponujące cudowne zespolenia mistrzów sztuki perfumeryjnej.Copyright © E-Glamour.pl