Sisley izia woda perfumowana 50.0 ml (3473311985507) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Sisley izia woda perfumowana 50.0 ml (3473311985507) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Sisley Izia woda perfumowana 50 ml dla kobiet
319.59
ELNINO PARFUM
Sisley Izia woda perfumowana 50 ml dla kobiet
321.34
E-Glamour.pl
Sisley, Izia, woda perfumowana, 50 ml
349.99
Empik
Sisley Izia Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 50.0 ml
529.00
Douglas

Parametry

Producent:Sisley
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

producent Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce ekskluzywnego charakteru. Producent Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna firma zasłynęła z tego, iż komponowano aromaty na specjalne zamówienie konsumentów.

Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie firma Guerlain była najmocniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród klientów firmy znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie przez dziesięciolecia swego istnienia firma Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi wyjątkowych, popularnych, szczególnych.

W kręgu ich klientów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie jeszcze istnieje duże grono celebrytów lubujących się w zapachach tej marki.

Kilka pokoleń rodzin stwarzających doskonałe zapachy stworzyło już ponad 600 kompilacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient na pewno odszuka w tej linii optymalny zapach dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska marka znana od wieków. Bezustannie zadziwia swoimi oryginalnymi kompilacjami. Każdy nowy aromat wydany przez firmę staje się kolejnym hitem. Wszystkie zapachy wyprodukowane są z użyciem najcenniejszych składników przy zaimplementowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest w dodatku to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych komponentów stosowanych do produkcji zapachów. Dzięki czemu pozyskuje wyłącznie naturalne elementy o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą dokładnością.

Wszystko to zapewnia sukces firmy, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie wyszukasz ulepszonej producenta na rynku perfum. Producent Guerlain jest ponadto dla Ciebie. Jeśli wyłącznie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to producent dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Bez wątpienia wyszukasz tutaj najkorzystniejszy zapach dla siebie w nad wyraz prawidłowej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą marki Guerlain.

Warto!