Sisley soir de lune 100ml w woda perfumowana (3473311980021) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sisley soir de lune 100ml w woda perfumowana (3473311980021) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Sisley Soir de Lune Women Eau de Parfum 100 ml
699.00
www.noblas.pl
Sisley Soir de Lune Soir de Lune eau_de_parfum 100.0 ml
969.00
Douglas

Parametry

Producent:Sisley
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Sisley firma Sisley to renomowana, francuska marka założona w 1975 przez małżonków Huberta i Izabelę z Potockich hr. D'Ornano. Nazwa imperium powstała w wyniku inspiracji twórczością malarza impresjonisty Alfreda Sisleya słynącego z wykorzystywania subtelnych odcieni w swych dziełach.

Sisley jest jednym z niekwestionowanych światowych liderów kosmetyków elitarnych, oferując najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne, do makijażu i wytworne pachnidła. Marka Sisley posiada własne laboratoria badawcze opracowujące nowoczesne formuły kosmetyczne w oparciu o fitokosmetologię – zastosowanie drogocennych, naturalnych komponentów roślinnych w celu rozszerzenia efektywności preparatów, a także ochrony skóry.Pierwsze perfumy Sisley - Eau du Soir pozostały opracowane w 1970 roku, lecz oficjalna prezentacja premierowego zapachu firmy to kompilacja Eau de Campagne.

Eau du Soir został wprowadzony ponownie w 1990 roku i do dnia dzisiejszego jest światowym bestsellerem. Sisley perfumy są wzbogacone o esencje roślinne i kwiatowe, dzięki czemu bukiety zapachowe kreowane przez markę szczycą się elementami aromaterapii.perfumy Sisley to rozkoszująca wirtuozeria najmodniejszych tendencji przypasowania do jednostkowych gustów.

wyprodukowane dla pań zagadkowych, uwielbiających solidne i dynamiczne kombinacje, wyróżniające sexappeal oraz uwodzące klasyczną elegancją. Kuszące, nasycone ekspresją, rozpieszczające zmysły swoją wyrafinowaną finezją i ciepłym wyrazem, to istne arcydzieła podkreślające cudowne zespolenia mistrzów sztuki perfumeryjnej.Copyright © E-Glamour.pl