Paco rabanne Ultraviolet woman woda perfumowana spray 80ml (3349666010532) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Paco rabanne Ultraviolet woman woda perfumowana spray 80ml (3349666010532) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 166.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-63%
Paco Rabanne Ultraviolet Women Eau de Parfum 80 ml
166.00
www.noblas.pl
Paco Rabanne, Ultraviolet, woda perfumowana, 80 ml
229.99
Empik
Paco Rabanne Ultraviolet EdP Woman 80 ml
385.00
notino.pl
Paco Rabanne Ultraviolet Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 80.0 ml
442.99
Douglas

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

Jak mnóstwo innych drogich kreacji z wyższej półki perfumy marki Paco Rabanne niemało łączy ze światem mody i Paryżem. Paco Rabanne, właściwie Francisco Rabaneda-Cuervo, z pochodzenia Baskijczyk, z początkiem ostatniej wojny znalazł schronienie wraz z matką w Paryżu.

Dość momentalnie odnalazł tam odpowiednie drzwi do świata Haute Couture, po części dzięki swojej matce krawcowej z zawodu, a po części dzięki umiejętności rysowania, czym dorabiał sobie w czasie studiów architektury u Givenchy i innych projektantów mody.

Pierwszą własną serię zaprojektował w 1966 roku, która okazała się być wielkim sukcesem. Zasłynął on m. In. Z kostiumów dla Jane Fondy w filmie „Barbarella". Marka wywodzącą się od jego imienia szybko uzyskała popularność i odergrała istotną rolę w kształtowaniu stylu lat sześćdziesiątych.

W Paryżu dom mody Paco Rabanne znany był z prowokacji na pokazach mody, które stale jako pierwsze odbywały się z towarzyszeniem muzyki i często przypominały szczegółowo przygotowane przedstawienia. Osobiste zainteresowania Rabanne futuryzmem znalazły przeniesienie w jego projektach ubrań, do których realizacji stosował niejednokrotnie niekonwencjonalne materiały, jak metale, plastik i papier.

Pomysł, który się wtedy narodził, na sukienkę naszywane metalowe aplikacje, stał się swego typu jego ulubionym tematyką, który do dziś pojawia się w kolejnych kolekcjach. Po dynamicznym postępowym początkowym okresie Rabanne zaczął się w miarę upływu lat wycofywać z intensywnego udziału z interesu, żeby po latach powrócić z nową pasją dla perfum...!

Black XS to nad wyraz udana kreacja żeńskich perfum, której przypisuje się charakter kwintesencji kobiecości. Szczególnym polem do popisu okazały się jednak być dla Rabanne perfumy męskie, jak One Milion i Invictus.

Wszystkie serie obejmujące każdorazowo także perfumowane kosmetyki doskonale sprzedają się i znalazły nad wyraz pozytywny oddźwięk za wyjątkową oryginalność i jakość. Symbolizują to już ich ekstrawaganckie flakony, które posiadają charakter obiektów kolekcjonerskich.

Black XS to utrzymany w konwencji stylistycznej rockowej okrągły fioletowy flakon ze szklaną delikatną różą i srebrnym napisem. One Milion to ni mniej ni więcej jak złota sztabka, w trakcie gdy Invictus to platynowe trofeum.