Yves Saint Laurent Black Opium Woman 50ml EdP promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Yves Saint Laurent Black Opium Woman 50ml EdP oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 243.46 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
Yves Saint Laurent Black Opium Storm Illusion woda perfumowana 50 ml dla kobiet
243.46
ELNINO PARFUM
Yves Saint Laurent Black Opium Storm Illusion woda perfumowana 50 ml dla kobiet
244.81
E-Glamour.pl
Yves Saint Laurent Black Opium Women Eau de Parfum 50 ml
264.00
www.noblas.pl
Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 50.0 ml
305.00
Douglas
Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum Spray Intense eau_de_parfum 50.0 ml
389.00
Douglas

Parametry

Producent:Yves Saint Laurent
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

Poczuj dreszcz pożądania. Wyłącz światła. Niech stanie się noc. Black Opium Intense to nowa odsłona legendarnego zapachu dla pań od Yves Saint Laurent, w której zmysłowa intensywność kawy łączy się z niebezpiecznie uzależniającym absyntem.

Magiczna niebieska aura wywołuje dreszcz pożądania, doprowadza do szaleństwa i powoduje, iż pragniesz uchwycić każdą ekscytującą chwilę tej nocy. Zapach dla pań Black Opium Intense to mocniejsza, odważniejsza kompilacja, którą otwiera zielononiebieski likier aromatyzowany piołunem, anyżem i ziołami.

zagadkowy absynt, który natychmiast wzbudza ciekawość, łączy się z anyżem i krzyżówką niebieskich malinojeżyn boysenberry. Intensywny, bezkompromisowy charakter łagodzi nieco serce zapachu, które stanowi absolut jaśminu wielkolistnego związany w pociągającym akordzie z absolutem kwiatu pomarańczy.

Kultowa nuta czarnej kawy wieńczy całość, choć tym razem dołączają do niej także lukrecja, drewno sandałowe i wanilia. Black Opium Intense od Yves Saint Laurent jest śmiałą interpretacją nocy – w całym jej efektownie, majestacie i tajemniczości.