Yves saint laurent libre edp 90 ml dla pań (3614272648425) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Yves saint laurent libre edp 90 ml dla pań (3614272648425) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 415.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 90.0 ml
415.00
Douglas
Yves Saint Laurent Libre woda perfumowana 90 ml dla kobiet
418.38
ELNINO PARFUM
Yves Saint Laurent Libre woda perfumowana 90 ml dla kobiet
420.68
E-Glamour.pl
Yves Saint Laurent Libre Women Eau de Parfum 90 ml
428.00
www.noblas.pl
Yves Saint Laurent, Libre, woda perfumowana, 90 ml
429.99
Empik

Parametry

Producent:Yves Saint Laurent
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 90 ml

Opis

- Nowy zapach Libre od Yves Saint Laurent - Zdefiniowany poprzez prowansalską lawendę - zachęca do wolności i łamania wszelkich granic - Zamknięty w prostym flakonie ze złotym symbolem YSL Libre oznacza wolność.

Dlatego zostań kobietą Yves Saint Laurent. Bądź wolna, wychodź przed szereg, nie bój się eksperymentów i łam wszelkie granice z nowym zapachem Libre. Poznaj nowy zapach Libre od Yves Saint Laurent. Zapach Libre to elegancja i szczypta szaleństwa zamknięta w prostym flakonie przywodzącym na myśl konwencjonalny garnitur.

Flakon oplata złote YSL, a wieńczy go czarna, asymetryczna zatyczka w stylu couture. Zapach Libre definiuje prowansalska lawenda, która przeplata się w nutach głowy i serca. Oprócz niej na początku wyczuwalne są akcenty mandarynki i czarnej porzeczki.

Po chwili zaś jaśmin miesza się i łączy z egzotycznym kwiatem pomarańczy. Bazą zapachu jest słodka wanilia, cedr i piżmo. Ponieważ możesz być silna, a równocześnie na wskroś żeńska. Uzależniona od luksusu i pozostająca w zgodzie z naturą.

Możesz być chłodna i rozpalać do białości wewnętrznym żarem, możesz czerpać z życia garściami… Możesz krzyczeć tak głośno, jak tylko chcesz i wyluzować się zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.