Yves Saint Laurent Libre Intense woda perfumowana 90 ml dla kobiet (3614273069557) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Yves Saint Laurent Libre Intense woda perfumowana 90 ml dla kobiet (3614273069557) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 443.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Yves Saint Laurent Libre Intense Women Eau de Parfum 90 ml
443.00
www.noblas.pl
Yves Saint Laurent, Libre Intense Pour Femme, woda perfumowana, 90 ml
459.99
Empik
Yves Saint Laurent Libre Libre Intense Woda perfumowana 30 ml eau_de_parfum 90.0 ml
492.75
Douglas

Parametry

Producent:Yves Saint Laurent
Kategoria:Wody perfumowane dla kobiet
Pojemność 90 ml

Opis

- Intensywna woda perfumowana dla niej na co dzień. - Kwiatowa kompilacja z elementami fougère. - Drzewne akordy dodają głębi i zmysłowości. - wysmakowany flakon. Poznaj urzekającą, zmysłową woń, która rozpali Twoje serce i sprawi, że odkryjesz najbardziej intuicyjną wersję samej siebie.

Libre Eau de Parfum Intense od Yves Saint Laurent. Sięgnij po flakon i stań się wolna - wykrzycz swoje pragnienia, uwolnij swoją dziką stronę. Ponieważ wolność to więcej aniżeli stan umysłu. To emocjonujący, buntowniczy sposób bycia silną.

Granie według własnych reguł. To Libre. Kwiatowa woda perfumowana dla pań od Yves Saint Laurent to uwodzicielska kompozycja, która za sprawą nut fougère sprytnie balansuje na granicy kobiecości i męskości.

To porywająca, intensywna woń, która jest ucieleśnieniem najczystszej intuicji. Ciekawa lawenda Diva, ekstrawagancka lawandyna, słodki absolut kwiatu pomarańczy, dekadencka wanilia burbońska i enigmatyczna orchidea doprowadzają do szaleństwa.

Ścierają się z męskim, korzennym wetiwerem. Bujny absolut kwiatu pomarańczy z Maroka prezentuje ukryty, paląco namiętny aspekt łagodnego białego kwiatu. Orchidea, niczym intrygująco egzotyczny kwiat przypięty do elegancko skrojonego smokingu, akcentuje kobiecość osoby, która nosi zapach i rozpala błyszczący kwiatowy rdzeń Libre.

Zapach wolności jeszcze nigdy nie był tak intensywny.