sauvage woda perfumowana 200 ml dla mężczyzn marki Christian dior promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem sauvage woda perfumowana 200 ml dla mężczyzn marki Christian dior oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 709.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Christian Dior Sauvage Men Eau de Parfum 200 ml
709.00
www.noblas.pl
DIOR Sauvage Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 200.0 ml
859.00
Douglas

Parametry

Producent:Christian Dior
Kategoria:Wody perfumowane dla mężczyzn
Pojemność 200 ml

Opis

potężna świeżość Sauvage emanuje nowymi, seksownymi i tajemniczymi nutami na nowo interpretując kultową już kompozycję. Kalabryjska bergamotka, tak soczysta i porywająca jak zawsze, zaprasza nowe pikantne nuty, które dodają kompilacji pełni i zmysłowości.

W wodzie perfumowanej Sauvage drzewno-ambrowy akord ambroxanu® otulają dymne akcenty absolutu wanilii z Papui Nowej Gwinei. François Demachy, twórca zapachów Dior, czerpał inspirację do stworzenia tej niezwykłej kompozycji ze skąpanej w tajemniczym mroku pustyni, podczas magicznej godziny zmierzchu.

Zmieszane z chłodem nocy gorące powietrze emanuje wtedy intensywnymi zapachami. W godzinie, gdy wilki wychodzą a niebo staje w ogniu, roztacza się nowa magia.