sauvage woda perfumowana 200 ml dla mężczyzn marki Christian dior promocja 2024

Cena869.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:Christian Dior
Kategoria:Wody perfumowane dla mężczyzn
Pojemność 200 ml

Opis

W 2018 roku producent **Christian Dior** wprowadziła na rynek **wodę perfumowaną Sauvage**, która dopełniła linię męskich zapachów o tej samej nazwie. Autorem kombinacji jest utalentowany perfumiarz François Demachy, który tym razem postanowił oprzeć swoje dzieło o słodko-korzenne akordy, inspirując się dzikością przyrody i przenikliwym wyciem wilków niosącym się nocą przez gęsty i niespokojny las.

Odkryj nieposkromioną stronę swej natury z unikatową **wodą perfumowaną Christian Dior Sauvage**. ### Orientalno-fougère woda perfumowana Sauvage **Męską wodę perfumowaną Christian Dior Sauvage** otwiera orzeźwiający aromat bergamotki.

Serce kompilacji generuje aromatyczna kombinacja lawendy i pieprzu syczuańskiego, którą tym razem Demachy wzbogacił o korzenne tony gałki muszkatołowej i anyżu. Całość zamyka lekko słodkawy,wyjątkowo męski duet ambroksanu i wanilii.

W wodzie perfumowanej Sauvage intensywna świeżość spotyka orientalną głębię, stwarzając połączenie, któremu nie sposób się oprzeć. ### Stań się przywódcą watahy z wodą perfumowaną Sauvage Ciemnoniebieski flakon **wody perfumowanej Christian Dior Sauvage** ukrywa w sobie zapach asygnowany nieposkromionemu i niezależnemu mężczyźnie.

Jego pieczołowicie dopasowane akordy podkreślą Twoją charyzmę, dodadając Ci energii i pewności siebie w każdej sytuacji. Poczuj się panem swego życia z **wodą perfumowaną Sauvage**! Jej zapach spełni oczekiwania równocześnie w dzień, jak i w trakcie dużych wieczornych wyjść.

bergamotka anyż lawenda gałka muszkatołowa pieprz syczuański amboksan wanilia