Givenchy gentleman society woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml promocja 2023

Cena419.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Notino.pl

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Wody perfumowane dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

Woda perfumowana Gentleman Society, świeże pachnidła Givenchy, na nowo definiuje pojęcie dżentelmena. Bogaty zapach, który kontrastuje kwiecistość dzikiego narcyza z nieodgadnionym, drzewnym akordem. Gentleman Society został wyprodukowany z genialnych elementów i uosabia unikalną savoir-faire marki Givenchy.

Aromatyczne nuty głowy świeżej szałwii łączą się z kwiatowymi nutami dzikich narcyzów, skrupulatnie zbieranych we Francji. Ta kwitnąca kompilacja stanowi tajemniczą intensywność aromatów czterech rodzajów wetiwerii, zbieranej na Madagaskarze, w Urugwaju i Haiti.

uwodzącye ciepło wanilii łączy się z esencjami drzewa sandałowego i cedrowego, stwarzając w ten sposób uzależniającą bazę tych unikatowych perfum męskich. Odważna deklaracja dla innowacyjnego dżentelmena.

Inspirowany modą couture projekt wody perfumowanej powraca do kultowego flakonu Givenchy Gentleman z czystą elegancją. Niczym herb – zreinterpretowany monogram 4G jest zdobiony lśniącym srebrzyście metalem na lakierowanej na czarno powierzchni.

Butelka składa się w 15% ze szkła pochodzącego z recyklingu. Dołącz do Gentleman Society. To więcej aniżeli miejsce, to stan umysłu.