HUGO BOSS Boss Bottled woda perfumowana 100 ml dla mężczyzn promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem HUGO BOSS Boss Bottled woda perfumowana 100 ml dla mężczyzn oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 236.1 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
HUGO BOSS Boss Bottled woda perfumowana 100 ml dla mężczyzn
236.10
E-Glamour.pl
HUGO BOSS Boss Bottled woda perfumowana 100 ml dla mężczyzn
242.80
ELNINO PARFUM
Hugo Boss Boss Bottled Men Eau de Parfum 100 ml
274.00
www.noblas.pl
Hugo Boss Boss Bottled Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 100.0 ml
335.00
Douglas

Parametry

Producent:HUGO BOSS
Kategoria:Wody perfumowane dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

marka BOSS zachęca każdego Współczesnego Mężczyznę do dzielenia się swoimi inspiracjami, pasjami i wartościami, jak także do ujawnienia, w jaki sposób urzeczywistnia swoje cele i marzenia. &nbspBoss Bottled we wersji wody perfumowanej to erupcja aromatów jabłka i bergamotki, ktore skontrastowano z esencją czarnego pieprzu, aby rozbudzać zmysły.

Korzenne serce rozwija się uzależniającymi olejkami kasztanowym, kardamonowym i cynamonowym, po czym ewoluuje w nuty głębi: ciemny wetiwer, a także piżmo pozostawiające na skórze skórzane i dymne wykończenie.

&nbspWyrafinowana drzewno-korzenna kompozycja Wody Perfumowanej BOSS Bottled jest dziełem mistrzyni perfumiarstwa Honorine Blanc. Zapach nadaje nową intensywność ponadczasowej, oryginalnej, ciepłej i wibrującej kompilacji BOSS Bottled.