boss bottled woda perfumowana 200 ml dla mężczyzn marki Hugo boss promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem boss bottled woda perfumowana 200 ml dla mężczyzn marki Hugo boss oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
HUGO BOSS Boss Bottled woda perfumowana 200 ml dla mężczyzn
319.30
E-Glamour.pl
Hugo Boss Boss Bottled Eau de Parfum Spray eau_de_parfum 200.0 ml
495.00
Douglas

Parametry

Producent:HUGO BOSS
Kategoria:Wody perfumowane dla mężczyzn
Pojemność 200 ml

Opis

perfumy BOSS wzbogacają rodzinę zapachów BOSS BOTTLED o wodę perfumowaną, która uosabia nowe, progresywne hasło kampanii „Man of Today”: Be Your Own Man. Jako gustowna, drzewno-korzenna kompozycja mistrzyni perfumiarstwa Honorine Blanc woda perfumowana BOSS BOTTLED zagwarantuje nieśmiertelne ciepło i dynamikę, dodając nowej intensywności.

Eksplozja jabłka i bergamotki kontrastuje z esencją czarnego pieprzu oraz ożywia zmysły. Korzenna nuta serca roztacza się wokoło za sprawą uzależniających olejków kasztanowca, kardamonu i cynamonu, a następnie przechodzi w nutę podstawową z ciemną wetywerią i piżmem, która pozostawia na skórze skórzane i dymne wykończenie.

Wysokie stężenie wytwornych, naturalnych składników w połączeniu z innowacyjnymi, progresywnymi metodami ekstrakcji pozwala radować się wyjątkowym, wytwornym zapachem o zaskakujących, postępowych akcentach.

Kultowy flakom BOSS BOTTLED otacza srebrną ciecz za sprawą złotych, kasztanowych odcieni, które podkreślają intensywnie męski charakter wody perfumowanej. Swoiste dopełnienie gustownego designu stanowi nakrętka ze szczotkowanego złota.

Szlachetna kompozycja pełna siły i elegancji: perfekcyjna propozycja dla ambitnego, zorientowanego na konkretny cel pana, który stawia czoła każdemu nadarzającemu się wyzwaniu.