Yves Saint Laurent L´Homme Ultime woda perfumowana 100 ml dla mężczyzn promocja 2022

Cena373.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:Yves Saint Laurent
Kategoria:Wody perfumowane dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

pachnidła Yves Saint Laurent Algierczyk Yves Mathieu Saint Laurent już w młodości uchodził za jeden z najwybitniejszych talentów w świecie mody. Swoją karierę rozpoczął pod okiem samego Christiana Diora, zaś po jego śmierci przejął stanowisko głównego projektanta w jego firmie.

W wieku 25 lat pozostał najmłodszym szefem domu mody haute couture. Jego wyszukany, awangardowy, a przy tym elegancki styl momentalnie zdobył zachwyt wśród odbiorców. Saint Laurent zaprojektował tweedowe marynarki, rozpropagował skórzane kurtki, a także wysokie buty i po raz pierwszy wprowadził do mody damski smoking.

W 1964 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Yves Saint Laurent o nazwie „Y". Jednym z najpopularniejszych zapachów firmy jest Opium, skomponowane dla kobiety tajemniczej, kuszącyej i zmysłowej.Sklep E-Glamour.pl oferuje ponad 150 produktów Yves Saint Laurent: pachnidła, wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic, balsamy, kremy, zestawy i kosmetyki kolorowe (m.in.

podkłady, pudry, błyszczyki, cienie do powiek, tusze do rzęs). W asortymencie najsłynniejsze linie zapachowe marki, takie jak perfumy Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, seria Yves Saint Laurent La Collection, Yves Saint Laurent Elle, Yves Saint Laurent Paris, znane Opium, Y i dużo innych olśniewających kompilacji aromatycznych.

Kosmetyki i pachnidła Yves Saint Laurent polecamy wszystkim osobom, które szukają produktów o wysmakowanym designie, oryginalnym zapachu, wyjątkowej trwałości i progresywnym składzie, gwarantującym fachową pielęgnację.Copyright © E-Glamour