Azzaro Pour Homme 100ml M Woda po goleniu (3351500982400) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Azzaro Pour Homme 100ml M Woda po goleniu (3351500982400) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 87.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Azzaro Azzaro Pour Homme woda po goleniu Spray 100 ml dla mężczyzn
87.50
ELNINO PARFUM
Azzaro Azzaro Pour Homme woda po goleniu Spray 100 ml dla mężczyzn
93.10
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Azzaro
Kategoria:Wody po goleniu
Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Azzaro marka Azzaro została produkowana poprzez Lorisa Azzaro, optymistycznego Sycylijczyka urodzonego w Tunezji, za każdym razem opalonego i zmysłowego. Azzaro jest kwintesencją energii słońca płynącej z basenu Morza Śródziemnego.

Żywe odcienie, a w szczególności niebieski, zielony i biały to nieśmiertelne cechy Azzaro Couture. Od 1968 roku, Loris Azzaro wytwarzał zwiewne, seksowne i atrakcyjne suknie. Hedonistyczna wizja projektanta to uwodzenie i urok, które są są nieodłączną częścią wizerunku znanego domu mody.Filozofia Azzaro wynika ze stosunku Lorisa do wolności - wolność umysłu i swoboda ciała, mody bez ograniczeń, gdzie dominują eksperymenty i awangarda.

perfumy Azzaro to kreacje, które ożywają duszę, inspirowane śródziemnomorskim stylem życia i jego autentycznymi wartościami: radością chwili, zabawą, delektowaniem się bryzą unoszącą się nad szumiącym morzem, atmosferą przyjaźni i celebrowaniem wspólnie spędzanego czasu.pachnidła Azzaro są synonimem współczesnego luksusu.

To sztuka wyrażona przez uniwersalny i asertywny wymiar aromatów zaprojektowanych dla postępowych pań i panów. Dla Azzaro perfumy są podstawowym elementem uwodzenia, poszukiwania nowych emocji.

Projektant formułuje swoje aromaty we współpracy z gronem najbardziej utalentowanych projektantów. Ponadto, pozostaje wierny tradycji i innowacji, czerpiąc inspirację jedynie z najszlachetniejszych surowców.

Azzaro jest jednym z czołowych kreatorów na rynku perfumeryjnym w ciągu ostatnich 30 lat i zarazem symbolem ogromnego sukcesu.Copyright © E-Glamour.pl