Jean Paul Gaultier Le Male woda po goleniu dla mężczyzn 125 ml + do każdego zamówienia upominek. (3423470317602) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Jean Paul Gaultier Le Male woda po goleniu dla mężczyzn 125 ml + do każdego zamówienia upominek. (3423470317602) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 161.42 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Jean Paul Gaultier Le Male woda po goleniu 125 ml dla mężczyzn
161.42
ELNINO PARFUM
Jean Paul Gaultier Le Male woda po goleniu 125 ml dla mężczyzn
166.19
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Jean P. Gaultier
Kategoria:Wody po goleniu
Pojemność 125 ml

Opis

firma Jean Paul Gaultier to kolejna seria zapachów stworzona poprzez słynnego na cały świat projektanta mody. Projektant zyskał popularność nie tylko ze względu na swój talent,dodatkowo przez lekceważący fason życia i dość ekstrawaganckie, odważne rozwiązania.

dzięki czemu zyskał jednak potężną pozycję na światowej arenie producentów odzieży i kosmetyków. Pierwszy zapach Jean Paul Gaultier został skierowany do kobiet i ukazał się na rynku w roku 1993. Zaskakiwał swoją kwiatową wonią nawiązującą do orientalnych klimatów.

W późniejszym czasie ukazało się jeszcze niemało innych, tak samo zaskakujących i lubianych zapachów tej marki. Wszystkie zapachy opatrzone marką Jean Paul Gaultier znamionują się nad wyraz dynamiczną nutą zapachową.

kobiece aromaty są zagadkowe, zmysłowe i kobiece. Opierają się z zasady na kwiatowych nutach zapachowych. Pachnidła skierowane do panów to równie trwałe i solidne kompilacje. Przykuwają uwagę intrygującym, konkretnym aromatem stworzonym na bazie niecodziennych składników.

Wszystkie zapachy mają jednak w sobie coś co przyciąga uwagę i nie pozwala przejść obojętnie obok tego zapachu. Są to nuty zapachowe skierowane do pewnych siebie, innowacyjnych ludzi szanujących sobie niepowtarzalne rozwiązania.

Jean Paul Gaultier to nie tylko nietypowe aromaty. Marka ta rozpoznawalna jest dodatkowo dzięki swym niecodziennym flakonom na pachnidła. Kobiece zapachy głównie zawarte są w flakonie przypominającym kształtem kobiecy korpus.

Męskie aromaty opakowane są natomiast w męski, muskularny korpus. Na dodatek możemy ponadto odnaleźć flakony w innych kształtach nawiązujących do ludzkiego ciała albo w zupełnie awangardowych flakonach. Niezbędnie sprawdź więc ofertę naszej perfumerii i wybierz coś z serii firmy Jean Paul Gaultier.

z całą pewnością cokolwiek wybierzesz nie będzie to nudny, ani przeciętny zapach. Te aromaty to coś odważnego i unikatowego. Doceń to i poznaj! Być może będą to Twoje ulubione zapachy! Nie możesz przegapić tak dobrej okazji.

Serdecznie zapraszamy!