Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme 100ml M Woda po goleniu promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme 100ml M Woda po goleniu oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 150.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Yves Saint Laurent La Nuit De L´Homme woda po goleniu 100 ml dla mężczyzn
150.90
ELNINO PARFUM
Yves Saint Laurent La Nuit De L´Homme woda po goleniu 100 ml dla mężczyzn
153.59
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Yves Saint Laurent
Kategoria:Wody po goleniu
Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Yves Saint Laurent Algierczyk Yves Mathieu Saint Laurent już w młodości uchodził za jeden z najwybitniejszych talentów w świecie mody. Swoją karierę rozpoczął pod okiem samego Christiana Diora, zaś po jego śmierci przejął stanowisko głównego projektanta w jego firmie.

W wieku 25 lat został najmłodszym szefem domu mody haute couture. Jego wyszukany, awangardowy, a przy tym gustowny styl błyskawicznie zdobył uznanie wśród odbiorców. Saint Laurent zaprojektował tweedowe marynarki, rozpropagował skórzane kurtki oraz wysokie buty i po raz pierwszy wprowadził do mody damski smoking.

W 1964 roku na rynku pojawiły się pierwsze pachnidła Yves Saint Laurent o nazwie „Y". Jednym z najpopularniejszych aromatów marki jest Opium, skomponowane dla kobiety nieodgadnionej, pociągającyej i zmysłowej.Sklep E-Glamour.pl oferuje ponad 150 towarów Yves Saint Laurent: pachnidła, wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic, balsamy, kremy, zestawy i kosmetyki kolorowe (m.in.

podkłady, pudry, błyszczyki, cienie do powiek, tusze do rzęs). W asortymencie najsłynniejsze linie zapachowe firmy, takie jak pachnidła Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, kolekcja Yves Saint Laurent La Collection, Yves Saint Laurent Elle, Yves Saint Laurent Paris, sławne Opium, Y i dużo innych zachwycających kompilacji aromatycznych.

Kosmetyki i perfumy Yves Saint Laurent polecamy wszystkim osobom, które szukają produktów o wytwornym designie, oryginalnym zapachu, unikatowej trwałości i nowoczesnym składzie, gwarantującym profesjonalną pielęgnację.Copyright © E-Glamour.pl