Givenchy amarige edt 30 ml - givenchy amarige edt 30 ml promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Givenchy amarige edt 30 ml - givenchy amarige edt 30 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 202.14 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Givenchy, Amarige, woda toaletowa, 30 ml
202.14
Empik
GIVENCHY Amarige woda toaletowa dla kobiet 30 ml
222.50
Notino.pl

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Wody toaletowe dla kobiet
Pojemność 30 ml

Opis

Givenchy Amarige: Spacer przez lato Zapach zaskakuje już po otwarciu flakonu Givenchy Amarige. Na wstępie czuć miły aromat aksamitnych kwiatów pomarańczy, soczystych śliwek i słodkiej mandarynki. Współbrzmienie, które przywodzi na myśl spacer poprzez sad owocowy w leniwy letni dzień.

Prowadzony przez nutę serca Givenchy Amarige, która składa się z owocowych, czerwonych jagód, lekkiej mimozy i korzennego goździka. Niczym wycieczka na ogromną, kolorową łąkę. Drzewny akord bursztynu, tonkowca i drzewa sandałowego otula to pełne doznanie.

Zapach, który uwydatnia kobiecość i kuszący czar zatopiony w akcentach wody toaletowej Givenchy Amarige. Niezapomniane doznanie Givenchy Amarige Zapach Givenchy Amarige pokazuje się w luksusowym flakonie, będącym ucieleśnieniem powiewu elegancji.

Zwieńczenie nakrętką w kształcie muszli, która elegancko i elitarnie dopasowuje się do buteleczki, powoduje, iż całość nabiera kobiecego charakteru. Nazwa Amarige przypomina francuskie słowo „mirage”, stanowcze iluzja albo fatamorgana.

To właśnie ta nieduża i zabawna fantazja została zawarta równocześnie w wyglądzie, jak i zapachu Givenchy Amarige. Ta sekretna receptura tworzy pociągający i romantyczny obraz całości. Pełen bukiet, produkowany dla światowej damy.

pachnidła te, jako absolutny klasyk zapachów żeńskich Givenchy, symbolizują piękno i szczęście. Woda toaletowa, dopełniona żywymi, świetlistymi nutami zapachowymi, opowiada o kobiecie spontanicznej. By w nieszablonowy sposób uzupełnić kwiatową świeżość wody toaletowej, tworzono komplementarny z nią dezodorant w sprayu.

Tym samym powstało doskonałe wrażenie zapachowe w formie duetu. Dezodorant w sprayu z linii Givenchy Amarige można stosować także oddzielnie – jest nadzwyczajnym towarzyszem na cały dzień. Dzięki swej promiennej, pełnej uroku nucie Givenchy Amarige wywołuje radość życia i czarujący uśmiech na ustach noszącej go kobiety.