amarige perfumy damskie - woda toaletowa 100ml - 100ml marki Givenchy promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem amarige perfumy damskie - woda toaletowa 100ml - 100ml marki Givenchy oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 308.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Givenchy Amarige Women Eau de Toilette 100 ml
308.00
www.noblas.pl
Givenchy, Amarige, woda toaletowa, 100 ml
332.44
Empik
Givenchy Amarige woda toaletowa dla kobiet 100 ml
415.50
Notino.pl

Parametry

Producent:GIVENCHY
Kategoria:Wody toaletowe dla kobiet
Nuta zapachowa limonka
Pojemność 100 ml

Opis

Givenchy Amarige: Spacer przez lato Zapach zaskakuje już po otwarciu flakonu Givenchy Amarige. Na wstępie czuć przyjemny aromat aksamitnych kwiatów pomarańczy, soczystych śliwek i słodkiej mandarynki. Współbrzmienie, które przywodzi na myśl spacer poprzez sad owocowy w leniwy letni dzień.

Prowadzony przez nutę serca Givenchy Amarige, która składa się z owocowych, czerwonych jagód, lekkiej mimozy i korzennego goździka. Niczym wycieczka na ogromną, kolorową łąkę. Drzewny akord bursztynu, tonkowca i drzewa sandałowego otula to pełne doznanie.

Zapach, który wyróżnia kobiecość i zalotny czar zatopiony w akcentach wody toaletowej Givenchy Amarige. Niezapomniane doznanie Givenchy Amarige Zapach Givenchy Amarige demonstruje się w elitarnym flakonie, będącym ucieleśnieniem powiewu elegancji.

Zwieńczenie nakrętką w kształcie muszli, która elegancko i wytwornie dostosowuje się do buteleczki, sprawia, że całość nabiera żeńskiego charakteru. Nazwa Amarige przypomina francuskie słowo „mirage”, zasadnicze iluzja lub fatamorgana.

To właśnie ta znikoma i zabawna fantazja została zawarta równocześnie w wyglądzie, jak i zapachu Givenchy Amarige. Ta sekretna receptura formuje pociągający i romantyczny obraz całości. Pełen bukiet, wytwarzany dla światowej damy.

perfumy te, jako absolutny klasyk zapachów żeńskich Givenchy, symbolizują piękno i szczęście. Woda toaletowa, dopełniona żywymi, świetlistymi nutami zapachowymi, opowiada o kobiecie spontanicznej. By w nieszablonowy sposób uzupełnić kwiatową świeżość wody toaletowej, wytwarzano komplementarny z nią dezodorant w sprayu.

Tym samym powstało znakomite wrażenie zapachowe w formie duetu. Dezodorant w sprayu z linii Givenchy Amarige można stosować także oddzielnie – jest świetnym towarzyszem na cały dzień. Dzięki swej promiennej, pełnej uroku nucie Givenchy Amarige wywołuje radość życia i czarujący uśmiech na ustach noszącej go kobiety.