irresistible woda toaletowa 50 ml dla kobiet marki Givenchy promocja 2023

Cena282.5
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Notino.pl

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Wody toaletowe dla kobiet
Pojemność 50 ml

Opis

IRRESISTIBLE GIVENCHY, pachnidła, które bezspornie zapraszają do ruszenia naprzód. Nowa woda toaletowa IRRESISTIBLE firmy Givenchy to zapach dobrego nastroju, który uwodzi żeńskim urokiem i łączy w sobie promienną różę z najdelikatniejszymi drzewami piżma.

W połączeniu z korzeniem irysa i niezwykłym pąkiem czarnej porzeczki zapach zyskuje eksplozję świeżości. Nuta podstawowa jałowca wirginijskiego i białego piżma eksponuje śmiałą kobiecość nowych perfum Givenchy.

Ta woda toaletowa zaprasza Cię, byś była sobą i dała się ponieść tańcowi życia. Kobieta IRRESISTIBLE ucieleśnia świeże, świetliste nuty tej nowej wody toaletowej, jest żywa, pełna temperamentu, urzekająco autentyczna.

W duchu pełnej wolności ten zapach nakłania do uwolnienia, wyciągnięcia dłoni i czerpania radości z życia. Woda toaletowa IRRESISTIBLE GIVENCHY to prawdziwy koncentrat czystego uwodzenia, który fascynuje i łączy.

Ten kwiatowo-drzewny i piżmowy zapach tryska świeżością i pobudza duszę. Dziel się chwilami szczęścia z Irresistible i zatańcz razem z nim!