Woda toaletowa VERSACE Bright Crystal Spray 30 ml (8011003995431) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Woda toaletowa VERSACE Bright Crystal Spray 30 ml (8011003995431) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 146.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-72%
Versace Bright Crystal EdT Woman 30 ml
146.00
notino.pl
Versace Bright Crystal woda toaletowa 30 ml dla kobiet
153.43
E-Glamour.pl
Versace Bright Crystal Women Eau de Toilette 30 ml
158.00
www.noblas.pl
Versace, Bright Crystal, woda toaletowa, 30 ml
174.45
Empik
Versace Bright Crystal Women Eau de Toilette 200 ml
354.00
www.noblas.pl
Versace Bright Crystal woda toaletowa 200 ml dla kobiet
401.04
E-Glamour.pl
Versace Bright Crystal EdT Woman 200 ml
513.00
notino.pl

Parametry

Producent:VERSACE
Kategoria:Wody toaletowe dla kobiet
Nuta zapachowa granat
Pojemność 30 ml

Opis

Klejnot wśród zapachów Versace Versace Bright Crystal to prawdziwy klejnot wśród produktów Versace. Ten nieszablonowy zapach został stworzony z myślą o pewnej siebie, szykownej kobiecie, by podkreślić jej kobiecość.

Versace Bright Crystal pozwala każdej kobiecie błyszczeć jaśniej niżeli diament, roztaczając delikatną,niezwykle zauważalną aurę. W sercu Versace Bright Crystal brzmią akordy lotosu, magnolii i piwonii.

Emanuje prawdziwym morzem kwiatów i pobudza zmysły. Ale najpierw Versace Bright Crystal uwodzi świeżym granatem i promiennym yuzu – stanowczo intensywnym japońskim owocem cytrusowym. Kompilacja budzi w kobiecie odwagę i kreatywność.

Świeć jasno jak diament Do wykończenia Versace Bright Crystal i nadania mu zmysłowości, producent Versace zdecydowała się na miękką nutę podstawową. Dzięki bursztynowi i piżmu ten surowy diament zmienia się w Versace Bright Crystal.

Wszystkie akcenty perfum posiadają swoje odbicie w kunsztownym flakonie. Jest przezroczysty, a więc widać przez niego bladoróżowe Versace Bright Crystal, kryjące moc tajemnic. Jego lekko ścięte, szlifowane brzegi przywodzą na myśl kosztowny kryształ.

Flakon jest zwieńczony zamknięciem w kształcie drogocennego diamentu. Swój czar i zmysłowość demonstruje także modelka Iselin Steiro, będąca twarzą kampanii reklamowej zapachu. Na zdjęciu z kampanii reklamowej leży na sofie pomiędzy jasnoróżowymi poduszkami i patrzy uwodzicielsko w kamerę.

W rękach trzyma pachnidła Bright Crystal, które od we wnętrzu emanują niesamowitym blaskiem i rozświetlają jej twarz. Dzięki śmiałemu spojrzeniu zdaje się być pewna siebie, ale jej delikatne kształty czynią ją kobiecą i kruchą.

Jej długie włosy opadają zmysłowo na sofę, w trakcie gdy otoczenie zatapia się w tajemniczym mroku. Jest to najistotniej modny ze wszelkich zapachów żeńskich Versace.