Calvin Klein Eternity Aqua Men 100ml EdT promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Calvin Klein Eternity Aqua Men 100ml EdT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 100.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Calvin Klein Eternity Aqua For Men woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
100.70
ELNINO PARFUM
Calvin Klein Eternity Aqua For Men woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
102.19
E-Glamour.pl
Calvin Klein Eternity Aqua for Men, woda toaletowa, 100ml (M)
163.70
Bodyland.pl

Parametry

Producent:Calvin Klein
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

pachnidła Calvin Klein Kiedy na początku lat ’40 XX wieku zaczął projektować stroje dla pań, nikt nie przypuszczał, że osiągnie międzynarodowy sukces i stanie się prawdziwym geniuszem mody. W 1968 roku Richard Calvin Klein wraz z Barrym Schwartzem założył producenta, która po dziś dzień jest jedną z najmocniej rozpoznawalnych i luksusowych marek na świecie.

Jako pierwsza wprowadziła na rynek perfumy unisex pod znakiem CK, które przełamały podział na aromaty żeńskie i męskie. Te orientalne kompilacje, łączące m.in. Piżmo, drewno sandałowe i jałowiec stały się prawdziwą ikoną innowacyjnego stylu i symbolem dużego wyzwolonego miasta.

CK One był bestsellerem sezonu zimowego 1995 r. I sprzedawany jest aktualnie w 32 krajach świata. Perfumy Calvin Klein wielokrotnie zdobywały prestiżową nagrodę FiFi (The Fragrance Foundation), którą można porównać do filmowych Oscarów.W sklepie E-Glamour.pl znajdą Państwo mnóstwo artykułów prestiżowej producenta Calvin Klein: pachnidła żeńskie, męskie i unisex, wody toaletowe i perfumowane, żele pod prysznic, balsamy, kremy do ciała, dezodoranty i zestawy kosmetyków.

Wśród nich najpopularniejsze linie zapachowe firmy: CK One i CK Be, Eternity, Euphoria, Obsession, Truth, IN2U, Beauty, Escape i inne. W ofercie znajdują się jeszcze kosmetyki kolorowe. Perfumy Calvin Klein polecamy zwłaszcza tym z Państwa, którzy szukają połączenia sportowego, miejskiego stylu z wyrafinowaną elegancją.

Na stronie każdego towaru znajduje się precyzyjny opis kombinacji i wszelkie konieczne informacje. Namawiamy do zakupu i skorzystania z oferty jednej z najznamienitszych marek na rynku modowym i kosmetycznym.

Copyright © E-Glamour.pl