Carolina Herrera 212 Sexy Men 100ml EdT promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Carolina Herrera 212 Sexy Men 100ml EdT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 177.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
Carolina Herrera 212 Sexy Men woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
177.90
E-Glamour.pl
Carolina Herrera 212 Sexy Men woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
184.80
ELNINO PARFUM
Carolina Herrera 212 Sexy Men EdT Men 100 ml
252.90
notino.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

pachnidła Carolina Herrera Historia producenta zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową linię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent, a także niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w momentalnym tempie stały się obiektem pożądania nowoczesnych kobiet. Główny butik Herrery został ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła również wytwarzać pachnidła Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany zapach dla panów - Carolina Herrera For Men, który odniósł atrakcyjny sukces. Kompilacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one postępową generację aromatów zainspirowanych Nowym Jorkiem, asygnowanych dla młodych, pewnych siebie, seksownych kobiet i kosmopolitycznych panów ceniących wielkomiejski fason życia.Znana ze swojej nienagannej elegancji i nieśmiertelnego stylu, perfumy Carolina Herrera to symbol oszałamiającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wymyślnia.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kompilacja zróżnicowanych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, ale Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl