Iced Eau de Toilette eau_de_toilette 125.0 ml promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Iced Eau de Toilette eau_de_toilette 125.0 ml oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 163.94 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Hugo Boss, Hugo Iced, woda toaletowa, 125 ml
163.94
Empik
Hugo Boss Hugo Iced Eau de Toilette Men 125 ml
170.00
www.noblas.pl
Hugo Boss Iced Eau de Toilette eau_de_toilette 125.0 ml
279.20
Douglas

Parametry

Producent:Hugo Boss
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 125 ml

Opis

Rimmel jest brytyjskim przedsiębiorstwem o długiej tradycji wyspecjalizowanym w kosmetykach założonym w Londynie w 1820 roku poprzez Francuza Gerarda Rimmela perfumiarza z zawodu. Dzięki jego pionierskim - niekonwencjonalnym jak na owe czasy marketingowym sposobom udało mu się rozbudować markę.

Międzynarodowy rozgłos firma zdobyła po kierunkiem jego synów pod koniec XIX wieku, m.in. Dzięki rozbudowaniu asortymentu o kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a w tym makijażu wraz z maskarą na czele. Takie produkty początkowo znajdujące przede wszystkim popyt w branży filmowej przyniosły firmie Rimmel London stale rosnącą popularność.

Od momentu wykupienia marki przez Koncern Coty w 1996 roku oblicze i asortyment producenta nieco się zmieniły, pojawiły się za to akcenty promujące brytyjskość, a w szczególności londyński styl. Do sukcesu przyczynił się bez wątpienia fakt, iż twarzą producenta stała się urzekająca i jeszcze bardziej sławna supermodelka Kate Moss.

obecnie serca wielu potencjalnych klientek w imieniu Rimmel London zdobywa dość niekonwencjonalna Rita Ora, brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka w jednym. W asortymencie producenta znajduje się aktualnie pełna paleta kosmetyków należących do szpalt: makijaż, pielęgnacja i włosy, które są zwykle adresowane do młodego pokolenia damskiej płci.

Jednym z ostatnich towarów z sukcesem wylansowanych poprzez Rimmel London jest stanowczo trwała pomadka „Provocalips", która według reklamującej ją obietnicy podkreśla się odpornością na pocałunki w okresie 16 godzin i na dodatek nie brudzi!

Takie parametry ma ona zawdzięczać specjalnej formule dwóch warstw: po naniesieniu specjalnym aplikatorem właściwej barwiącej pomadki i odczekaniu 60 sekund pomadkę należy utrwalić specjalnym bezbarwnym błyszczykiem.

Swą całkowitą niekoniecznie tradycyjnego uroku twarz reklamie pomadki użyczyła Georgia May Jagger. Standardowa twarz Jagger produktywnie zwracała uwagę na produkty Rimmel London też w innych kampaniach reklamujących m.in.

matujące podkłady oraz słynną maskarę.