Paco rabanne 1 million edt 200ml promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Paco rabanne 1 million edt 200ml oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 382.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Paco Rabanne 1 Million Men Eau de Toilette 200 ml
382.00
www.noblas.pl
Paco Rabanne, 1 Million, woda toaletowa, 200 ml
408.00
Empik
Paco Rabanne 1 Million 1 Million Eau de Toilette Spray parfum 200.0 ml
449.00
Douglas
Paco Rabanne 1 Million EdT Men 200 ml
464.00
notino.pl
Paco Rabanne 1 Million Lucky Lucky eau_de_toilette 200.0 ml
504.99
Douglas

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 200 ml

Opis

Jak dużo innych drogich stylizacji z wyższej półki perfumy producenta Paco Rabanne sporo łączy ze światem mody i Paryżem. Paco Rabanne, właściwie Francisco Rabaneda-Cuervo, z pochodzenia Baskijczyk, z początkiem ostatniej wojny znalazł schronienie wraz z matką w Paryżu.

Dość błyskawicznie odnalazł tam optymalne drzwi do świata Haute Couture, po części dzięki swej matce krawcowej z zawodu, a po części dzięki umiejętności rysowania, czym dorabiał sobie w czasie studiów architektury u Givenchy i innych projektantów mody.

Pierwszą własną serię zaprojektował w 1966 roku, która okazała się być obfitym sukcesem. Zasłynął on m. In. Z kostiumów dla Jane Fondy w filmie „Barbarella". Marka wywodzącą się od jego imienia prędko uzyskała popularność i odergrała pokaźną rolę w kształtowaniu stylu lat sześćdziesiątych.

W Paryżu dom mody Paco Rabanne znany był z prowokacji na pokazach mody, które stale jako pierwsze odbywały się z towarzyszeniem muzyki i często przypominały szczegółowo przygotowane przedstawienia. Osobiste zainteresowania Rabanne futuryzmem znalazły przeniesienie w jego projektach ubrań, do których realizacji stosował często niekonwencjonalne materiały, jak metale, plastik i papier.

Pomysł, który się wtedy narodził, na sukienkę naszywane metalowe aplikacje, stał się swego rodzaju jego ulubionym motywem, który do dziś pojawia się w kolejnych kolekcjach. Po intensywnym postępowym początkowym okresie Rabanne zaczął się w miarę upływu lat wycofywać z aktywnego udziału z interesu, by po latach powrócić z nową pasją dla perfum...!

Black XS to bardzo udana kreacja kobiecych perfum, której przypisuje się charakter kwintesencji kobiecości. Szczególnym polem do popisu okazały się jednak być dla Rabanne pachnidła męskie, jak One Milion i Invictus.

Wszystkie serie obejmujące każdorazowo także perfumowane kosmetyki wyśmienicie sprzedają się i znalazły niezwykle pozytywny oddźwięk za wyjątkową oryginalność i jakość. Symbolizują to już ich ekstrawaganckie flakony, które posiadają charakter obiektów kolekcjonerskich.

Black XS to utrzymany w konwencji stylistycznej rockowej okrągły fioletowy flakon ze szklaną subtelną różą i metalicznym napisem. One Milion to ni mniej ni więcej jak złota sztabka, podczas gdy Invictus to platynowe trofeum.