Paco Rabanne Black XS Potion Men Limited Edition woda toaletowa spray 100ml promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Paco Rabanne Black XS Potion Men Limited Edition woda toaletowa spray 100ml oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 233.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Paco Rabanne XS Black Men Eau de Toilette 100 ml
233.00
www.noblas.pl
Paco Rabanne, Black XS 2020, woda toaletowa, 100 ml
255.58
Empik
Paco Rabanne, Black XS Men, woda toaletowa, 100 ml
264.99
Empik

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

Jak niemało innych drogich kreacji z wyższej półki pachnidła marki Paco Rabanne sporo łączy ze światem mody i Paryżem. Paco Rabanne, właściwie Francisco Rabaneda-Cuervo, z pochodzenia Baskijczyk, z początkiem ostatniej wojny znalazł schronienie wraz z matką w Paryżu.

Dość momentalnie odnalazł tam adekwatne drzwi do świata Haute Couture, po części dzięki swojej matce krawcowej z zawodu, a po części dzięki umiejętności rysowania, czym dorabiał sobie w czasie studiów architektury u Givenchy i innych projektantów mody.

Pierwszą własną linię zaprojektował w 1966 roku, która okazała się być pokaźnym sukcesem. Zasłynął on m. In. Z kostiumów dla Jane Fondy w filmie „Barbarella". Producent wywodzącą się od jego imienia ekspresowo uzyskała popularność i odergrała pokaźną rolę w kształtowaniu stylu lat sześćdziesiątych.

W Paryżu dom mody Paco Rabanne znany był z prowokacji na pokazach mody, które stale jako pierwsze odbywały się z towarzyszeniem muzyki i niejednokrotnie przypominały szczegółowo przygotowane przedstawienia. Osobiste zainteresowania Rabanne futuryzmem znalazły przeniesienie w jego projektach ubrań, do których realizacji stosował nieraz niekonwencjonalne materiały, jak metale, plastik i papier.

Pomysł, który się wtedy narodził, na sukienkę naszywane metalowe aplikacje, stał się swego typu jego ulubionym tematyką, który do dziś pojawia się w kolejnych kolekcjach. Po dynamicznym progresywnym początkowym okresie Rabanne zaczął się w miarę upływu lat wycofywać z intensywnego udziału z interesu, by po latach powrócić z nową pasją dla perfum...!

Black XS to niezwykle udana kreacja żeńskich perfum, której przypisuje się charakter kwintesencji kobiecości. Szczególnym polem do popisu okazały się jednak być dla Rabanne perfumy męskie, jak One Milion i Invictus.

Wszystkie serie obejmujące każdorazowo także perfumowane kosmetyki nadzwyczajnie sprzedają się i znalazły nad wyraz pozytywny oddźwięk za unikatową oryginalność i jakość. Symbolizują to już ich ekstrawaganckie flakony, które posiadają charakter obiektów kolekcjonerskich.

Black XS to utrzymany w konwencji stylistycznej rockowej kolisty fioletowy flakon ze szklaną subtelną różą i metalicznym napisem. One Milion to ni mniej ni więcej jak złota sztabka, podczas gdy Invictus to platynowe trofeum.