pour homme woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml + do każdego zamówienia upominek. marki Paco rabanne promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem pour homme woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml + do każdego zamówienia upominek. marki Paco rabanne oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Paco Rabanne Pour Homme Eau de Toilette 200 ml
199.00
www.noblas.pl
Paco Rabanne, Pour Homme, woda toaletowa, 200 ml
270.40
Empik

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 200 ml

Opis

Paco Rabanne Pour Homme to tradycyjny ziołowy aromat dla panów, którzy poszukują wszechstronnych perfum. Chesz zyskać pewność siebie? uwielbiasz to uczucie, gdy uwaga otoczenia skupia się właśnie na Tobie? Wypróbuj tradycyjny ju ż zapach, który docenili mę ż czyźni wszelkich generacji. Perfumy Pour Homme firmy Paco Rabanne oferują Ci klasyczny męski skład urozmaicony innowacyjnymi dodatkami.

Na początku zaskoczy Cię świe ża papryka, która pobudzi Twe zmysły lekko pikantnym zapachem i dostarczy Ci porcji nowej energii. Później otworzą się akordy delikatnego ziela angielskiego, gwarantujące ka żdemu mę żczyźnie ładunek drapie żności i zmysłowości. W finale ustalą się słodkawe esencje wanilii i ambry, które przenikną skórę Twego ciała.

Znany twórca elitarnych perfum, którego sztukę docenił nawet hiszpański dwór, przyciągnie Twoją uwagę przede wszystkim szykownymi i typowymi perfumami. Ka żdy z jego towarów to unikat. Tak jest te ż w przypadku perfum Pour Homme, które zawitały na świat ju ż w roku 1973 i uzyskały znane odznaczenie FIFI. Stań się prawdziwym mę żczyzną bez względu na wiek, wyznanie czy sposób życia. Uniwersalny aromat Paco Rabanne sprawi, iż będziesz szczęśliwy w ka żdej sytuacji.