Versace dylan blue woda toaletowa dla mężczyzn 5 ml (8011003825752) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Versace dylan blue woda toaletowa dla mężczyzn 5 ml (8011003825752) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Versace pour Homme Dylan Blue Eau de Toilette 5 ml
18.00
www.noblas.pl
Versace Pour Homme Dylan Blue woda toaletowa 5 ml dla mężczyzn
23.89
E-Glamour.pl
Versace, Pour Homme Dylan Blue, woda toaletowa, 5 ml
26.94
Empik

Parametry

Producent:Versace
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 5 ml

Opis

perfumy Versace perfumy Versace to synonim najwyższego luksusu. Firmę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania wyróżniające się innowacyjnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swojej epoki Versace ekspresowo stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej elitarnej marki, tak i jej aromaty są zarazem naturalne i wymyślne, gustowne i postępowe.

Sprzedawane są aktualnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour oferuje Państwu szeroki asortyment artykułów marki Versace: pachnidła i wody toaletowe w linii kobiecej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu oraz wyszukane zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompozycje zapachowe: perfumy Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i dużo innych. Precyzyjną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie towaru.

Polecamy też odlewki w ciekawej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym zapachem. Zapraszamy do zakupu jednych z najbardziej oryginalnych i ekskluzywnych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl