Versace eros men woda toaletowa 200 ml spray promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Versace eros men woda toaletowa 200 ml spray oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 315.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Versace Eros woda toaletowa 200 ml dla mężczyzn
315.90
E-Glamour.pl
Versace Eros EdT Men 200 ml
480.00
notino.pl

Parametry

Producent:Versace
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 200 ml

Opis

perfumy Versace perfumy Versace to synonim najwyższego luksusu. Markę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania wyróżniające się innowacyjnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swej epoki Versace ekspresowo stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze pachnidła Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej wytwornej marki, tak i jej zapachy są zarazem naturalne i wymyślne, wysmakowane i progresywne.

Sprzedawane są aktualnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour proponuje Państwu znaczny asortyment towarów firmy Versace: perfumy i wody toaletowe w linii kobiecej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu i eleganckie zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompilacje zapachowe: perfumy Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i sporo innych. Dokładną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie towaru.

Polecamy na dodatek odlewki w niebanalnej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym aromatem. Zapraszamy do zakupu jednych z najszczególniej oryginalnych i luksusowych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl