Versace Eros, Woda toaletowa, 50ml, PR1959 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Versace Eros, Woda toaletowa, 50ml, PR1959 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 148.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
Versace Eros Men Eau de Toilette 50 ml
148.00
www.noblas.pl
Versace, Eros, woda toaletowa, 50 ml
179.00
Empik
Versace Eros EdT Men 50 ml
195.50
notino.pl
Versace Eros Eau de Toilette Spray eau_de_toilette 50.0 ml
229.00
Douglas

Parametry

Producent:Versace
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 50 ml

Opis

pachnidła Versace perfumy Versace to synonim najwyższego luksusu. Firmę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania wyróżniające się innowacyjnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swojej epoki Versace momentalnie stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej luksusowej producenta, tak i jej aromaty są zarazem naturalne i wymyślne, szykowne i innowacyjne.

Sprzedawane są aktualnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour oferuje Państwu pokaźny asortyment towarów firmy Versace: perfumy i wody toaletowe w linii damskiej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu, a także eleganckie zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompozycje zapachowe: pachnidła Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i sporo innych. Staranną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie artykułu.

Polecamy również odlewki w atrakcyjnej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym aromatem. Zapraszamy do zakupu jednych z najmocniej oryginalnych i elitarnych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl