Versace L'Homme 100ml EdT promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Versace L'Homme 100ml EdT oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 90.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
Versace L´Homme woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
90.70
ELNINO PARFUM
Versace L´Homme woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
93.49
E-Glamour.pl
Versace L'Homme, woda toaletowa, 100ml (M)
128.80
Bodyland.pl
Versace L'Homme, woda toaletowa, 100ml (M)
128.80
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Versace
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Versace pachnidła Versace to synonim najwyższego luksusu. Producenta założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania akcentujące się postępowym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swojej epoki Versace prędko stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze pachnidła Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej elitarnej marki, tak i jej aromaty są zarazem naturalne i wyrafinowane, wyszukane i progresywne.

Sprzedawane są aktualnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour oferuje Państwu pokaźny asortyment artykułów firmy Versace: pachnidła i wody toaletowe w linii damskiej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu, a także eleganckie zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompilacje zapachowe: pachnidła Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i mnóstwo innych. Skrupulatną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie produktu.

Polecamy ponadto odlewki w niebanalnej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym zapachem. Zapraszamy do zakupu jednych z najszczególniej oryginalnych i elitarnych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl