Versace Man Eau Fraiche 50ml edt promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Versace Man Eau Fraiche 50ml edt oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 177.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Versace Man Eau Fraiche Eau de Toilette 100 ml
177.00
www.noblas.pl
Versace Man Eau Fraiche woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
190.45
ELNINO PARFUM
Versace Man Eau Fraiche woda toaletowa 100 ml dla mężczyzn
191.50
E-Glamour.pl
Versace, Man Eau Fraiche, woda toaletowa, 100 ml
239.99
Empik
Versace Man Eau Fraîche Eau de Toilette Spray eau_de_toilette 100.0 ml
295.00
Douglas

Parametry

Producent:Versace
Kategoria:Wody toaletowe dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

Versace to światowej sławy dom mody, który z sukcesem wylansował na dodatek perfumy damskie i męskie. Przykładem tych ostatnich jest kolekcja Versace Man Eau Fraiche. To wyjątkowo udana kompilacja zapachowa pojawiła się na rynku w 2006 roku i od razu zdobyła obfite podziw.

Jest to zapach dla panów wymagających, o dość wysublimowanym guście. Na bazie raczej znanych i szanowanych aromatów udało się stworzyć stanowczo intrygującą i nietypową kompilację. Jest to w znacznej mierze zasługą Olivera Crespa, który już wcześniej współpracował z wieloma innymi szanowanymi kreatorami w świecie perfum.

Świeży, owocowy aromat białej limetki formuje ze szlachetnym aromatem różanym ciekawą nutę wstępną całości stylizacji. Dominującym aromatem okazuje się być cydr, który uzupełniają aromaty świeżych przypraw jak estragon, gałka muszkatołowa i szałwia, stanowiące razem kompozycję o charakterze z zasady męskim.

Podstawową nutą jest już konwencjonalnie ambra z piżmem, które wzbogaca akcent drzewa klonowego. Flakon Versace Man Eau Fraiche z grubego barwionego szkła w odcieniu chłodnego błękitu ma wszakże klasyczną kubiczną formę, która jednak zaskakuje swoim dekoratywnym wykończeniem: falistym profilem bocznych ścian.

W ten sposób flakon zdradza charakter swojej zawartości: świeży, tradycyjny i równocześnie wzbogacony o zaskakujące niuanse. Kampania reklamowa skupiła się trafnie na wizerunku nagiego, tryskającego spektakularnością i samozadowoleniem męskiego ciała.

Nuty zapachowe:Nuta głowy: biała limetka, róża, karambolaNuta serca: liście cedru, estragon, gałka muszkatołowa, szałwiaNuta podstawy: drewno klonowe, piżmo, ambra