Zestaw podgrzewacz + wosk dropsy midodowy+szpatuły marki Cosnet promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Cosnet

Parametry

Producent:Cosnet
Kategoria:Woski do depilacji

Opis

komplet do depilacji - GOLD SAND - podgrzewacz do wosku twardego i w puszce 400ml + wosk do depilacji miodowy 1kg w dropsach + szpatuły do nakładania wosku 10szt.! Podgrzewacz do wosku 400ml Podgrzewacz do wosku w puszce.

posiada regulację temperatury podgrzania. Dzięki swej technice szybko rozgrzewa wosk i utrzymuje go w stałej temperaturze. Pojemność 400 ml.Sposób wykorzystania: Do podgrzewacza wkładamy puszkę, podgrzewamy do momentu całkowitego rozgrzania.

Nastawiamy najwyższą temperaturę, podłączamy do zasilania, wtedy zapala się czerwone światełko. Kilka minut później czerwone światełko zmienia się na zielone – wosk jest gotowy do użycia. Temperatura nie powinna być za wysoka ze względów bezpieczeństwa.

ilość wosku wkładana do podgrzewacza powinna być zgodna z oczekiwaniami. Następnie przystępujemy do depilacji. Przed nałożeniem wosku na skórę sprawdź jego temperaturę! nad wyraz gorący wosk może spowodować oparzenia!

Na skórę nanosimy ciepły wosk za pomocą szpatułki. Przyklejamy plaster po czym energicznym ruchem zrywamy go pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji. UWAGA!

zawsze przed zastosowaniem sprawdź temperaturę wosku. Niezwykle gorący wosk może spowodować oparzenia! cechy techniczne Napięcie: 220-230 VMoc: 100 WWaga: 0,6 kg Wosk do depilacji polimer w dropsach miód 1000g Xanitalia Wosk do depilacji w dropsach miodowy opracowany w celu zminimalizowania podrażnień.

Dzięki zmiękczającemu i regenerującemu działaniu miodu, ten wosk do depilacji jest asygnowany dla suchej i spierzchniętej skóry. Bardzo miękki i elastyczny, wyśmienity dla osób, które przeważnie stosują depilację całego ciała lub potrzebują niewielkich korekt w określonych obszarach.

Wosk w dropsach:• usuwanie bez pasków• brak podrażnień skóry• delikatne usuwanie włosów u nasady• nieprzeciętny do wrażliwych obszarów• łatwo się rozprowadza i jest sprężysty• perfekcyjne rezultaty przy pomocy cienkiej warstwy• cienki i elastyczny, nie pęka• dłuższe odstępy między sesjami depilacji• jednorazowe wykorzystanie dla większej higieny• 98% biodegradowalny Sposób wykorzystania Wosk umieszczamy w podgrzewaczu i rozgrzewamy do płynnej postaci, następnie przygotowujemy powierzchnię ciała asygnowaną do depilacji.

Wosk nie powinien być za gorący. Nakładamy grubą warstwę za pomocą szpatułki na miejsce depilacji. Czekamy chwilkę aż wosk zastygnie po czym energicznym ruchem zrywamy pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji.

Opakowanie: 1kg