wózek z dodatkowym wiadrem i wyciskarką z tworzywa sztucznego piko iv marki Splast promocja 2019

Cena145.21
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie 4Z.com.pl

Parametry

Producent:Splast
Kategoria:Wózki do sprzątania

Opis

Czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń Wszechstronne Tork czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń jest niezwykle chłonne, grube i wytrzymałe - pozwala nawet na energiczne szorowanie.

pasuje do użytkowania z większością rozpuszczalników - usuwa olej, tłuszcz, wodę i uporczywe plamy ekspresowo i produktywnie. Równocześnie chroni dłonie przed temperaturą i opiłkami metalu. Czyściwo pasuje do Tork dozowników stojących i ściennych, które wykonano z myślą o bezpieczeństwie i skuteczności, a także dozowników maxi do ręczników centralnie dozowanych i Tork dozowników Boxed Combi do ręczników w roli, które pozwalają na łatwe dozowanie jedną ręką.

technika exelCLEAN® - pozwala szybciej osiągnąć fachowe efekty. Wytrzymałe czyściwo genialnie chłonie olej i wodę. Ściereczki bez silikonu - nie pozostawiają śladów na powierzchniach. Skład: włóknina identyfikator: W1/W2/W3 kolor: biały ilość warstw: 1 szerokość odcinka: 32 cm długość odcinka: 38 cm średnica rolki: 25 cm długość rolki: 106,4 m / 280 odcinków liczba rolek w kartonie: 1 opakowanie handlowe: 1 rola minimalna jednostka zakupu: karton 1 rolka, przekazana wartość za 1 rolkę