Elektryczny wózek inwalidzki TURIOS Vermeiren (terenowo-pokojowy) promocja 2023

Cena8990.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Vermeiren
Kategoria:Wózki inwalidzkie

Opis


Wózek elektryczny inwalidzki TURIOS
kolory ramy do wyboru:
DOFINANSOWANIE AKTYWNY SAMORZĄD 2020r (od 1marca do 31sierpnia) - dofinansowanie maksymalnie 25 000zł brutto
Z napędem na tylne koła wytrzymałość i bezawaryjnOŚĆ
unikatowy wózek elektryczny z napędem na tylne koła. Nowe podejście do podstawowego sprzętu, który ma spełniać pryncypialne wymogi użytkownika w zakresie poruszania się w pomieszczeniach jak na dodatek w warunkach terenowych.
rewelacyjnY W POMIESZCZENIACH I W TERENIE
Wszechstronność sprzętu jest na dodatek nie bez znaczenia. Wózek zachowuje się wydajnie w każdych okolicznościach. Oczywiście podstawową funkcją jest przemieszczanie się. Skuteczność sytemu napędowego i sterującego jest doprowadzony do optimum. Progresywne silniki i sterowniki LINX wywołują, iż poruszanie się na zewnątrz jak i w środku odbywa się w sposób płynny i bezpieczny. Maksymalna szerokość wózka to tylko 58 cm co sprawia, iż w ciasnych korytarzach, przy przejazdach przez wąskie drzwi wózek zachowuje się luźno. Jednocześnie inteligentne rozwiązania konstrukcyjne, zastosowanie stosunkowo solidnych baterii 50 Ah gwarantuje płynną i jednostajną jazdę. Duży rozmiar kół, jednocześnie przednich jak i tylnych, (350 mm tylne, 260 przednie) sprawią, że w realnym terenie, o niestabilnej nawierzchni rodzaju piach, trawa, szutry, wózek zachowa się skutecznie.
KONFIGUROWALNOŚĆ
Wózek Turios jest wózkiem konfigurowalnym. Można go wyposażyć w sporo opcji dodatkowych. Każdy użytkownik poczuje się w wózku komfortowo i może posiadać pewność, iż spełni jego kryteria.
WSZECHSTRONNOŚĆ
W standardowej wersji jest możliwość manualnej zmiany kata nachylenia oparcia do 32, oraz siedziska do 6. Opcjonalnie Turios może być wyekwipowany w automatykę oparcia i siedziska. Wózek opcjonalnie może być wyekwipowany w silniki 450 W. Tak pokaźna moc zrobi z Turiosa prawdziwego wojownika w terenie i podniesie prędkość do 10 km/h. By podnieść sprawność układu niepędowego można wózek wyposażyć w sterownik LINX.
System LINX to najnowsze rozwiązanie z zakresu sterowania wózkiem z napędem elektrycznym. Adaptacyjny system kompensacji obciążenia. Reaguje w sposób ciągły na obciążenie silników niezależnie na każde koło. Co skutkuje utrzymaniem stabilnej jazdy na niestabilnej nawierzchni takiej jak trawa, piasek, szutry, dywany. Cięgła korekcja kierunku jazdy dżojstikiem potrafi być uciążliwa podczas jazdy na takich nawierzchniach z małą szybkością.
zobacz: Jak wybrać wózek elektryczny dla osoby niepełnosprawnej?