Wózek ogrodowy G21 GD 90 (8595627419455) promocja 2023

Cena937.26
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie B2B Partner

Parametry

Producent:G21
Kategoria:Wózki widłowe i paletowe

Opis

Wózek ogrodowy G21 GD 90 ma funkcjonalną składaną platformę o metalowym wyplocie o objętości 90 l, nośność 300 kg i 4 dmuchane kołana dwóch osiach, z których jedna jest kierująca. Dzięki temu wózek jest łatwy w kierowaniu i nietrudny i komfortowy w obsłudze.

Wszechstronne użycie

kup sobie pomocnika, który przejmie na siebie uciążliwą pracę związaną z przemieszczaniem ciężkich ładunków. Wózek ogrodowy G21 GD 90 wykorzystasz nie tylko w ogrodzie w trakcie sprzątania liści, trawy, odpadów ogrodowych albo gleby w workach, ale także na budowie do przewożenia materiałów budowlanych lub narzędzi. Dzięki jego nośności prosto przemieścisz ładunki o wadze aż do 300 kg.

Dwa w jednym

nabywając wózek G21 GD 90, zyskasz wózek z platformą, który z łatwością zmienisz w wózek platformowy do przewożenia obszerniejszych ładunków. Załączony klucz z bezpiecznym przymocowaniem do wózka prosto poluzuje elementy blokujące, i następne złożenie burt będzie kwestią kilku sekund. Na wózek można w ten sposób załadować duże i ciężkie ładunki, obfite worki z materiałem albo kartony, deski drewniane itp.