Anal Go! Butt Plug Crystal Pink Korek analny rowkowany na przyssawce różowy, 42-516449 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Anal Go! Butt Plug Crystal Pink Korek analny rowkowany na przyssawce różowy, 42-516449 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 21.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Sex korek analny plug
21.50
Eros69
Anal Go! Plug-Wibrator
29.53
Veneria

Parametry

Producent:You2Toys
Kategoria:Wtyczki i korki analne

Opis

Korek analny o unikalnym zarysie, stożkowej końcówce z zaokrągloną rączką w formie przyssawki co najważniejsze ze stymulacyjną, spiralną strukturą rowka. Wyśmienity w poszukiwaniu przyjemności analnej, bez wątpienia doprowadzi cię do intymnej ekstazy.

Dzięki spiczastej, podłużnej formie, wsuwa się bez wysiłku, by napełnić Cię ekscytacją. A uchwyt powrotny w formie przyssawki pozwala na doznania bez użycia , a także za każdym razem pozostaje na swoim miejscu i jest przystępny w obsłudze.

Stymulacyjna, zwężająca się kompozycja i poręczna obfita podstawa powodują, że jest to znakomita i bezpieczna zabawka analna dla początkujących jak i spełnia wszystkie wymagania doświadczonego gracza.