Easy toys fox tail 02 - korek analny z ogonkiem, ciemnoszary ▶️▶️ dyskretna paczka ❤️ dostawa 24h ❤️ gwarancja (8718627526040) promocja 2024

Cena144.51
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Easy Toys
Kategoria:Wtyczki i korki analne

Opis

Puszysta lisia kita w połączeniu z metalowym plugiem. Stylowa wtyczka analna wykonana z wysokiej jakości stali rdzoodpornej. Lisia kita umieszczona w gustownym, luksusowym opakowaniu nieprzeciętnie nadaje się na upominek. Plug jest wspaniale gładki, pozbawiony ostrych krawędzi, nie sprawia podrażnień skóry! doszlifowany jest efektownym puszystym ogonem.

Dostarczy Ci on niesamowitych doznań i podniesie temperaturę w Twojej sypialni. Jest wyśmienicie wyprofilowany, specjalny anatomiczny kształt usprawnia aplikację.

  • Materiał Metal
  • Poczuj między nogami miękkie łaskotanie ogonem ze nienaturalnego futra,, a także przeżyj uczucie napełnienia efektownymi krągłościami załączonego aluminiowego korka analnego.
  • Korek ma końcówkę w zarysie stożka, gładkie, bulwiaste ciałko i smukłą szyję. Wkładanie i noszenie tej zabawki jest proste.
  • Podgrzej bądź ochłodź w ciepłej wodzie albo lodówce dla dodatkowych wrażeń! Z tym doskonałym ogonem poczujesz się jak lisek!
  • korek 8x3,2cm