Plug analny z ogonkiem marki Scala promocja 2021

Cena69.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Scala
Kategoria:Wtyczki i korki analne

Opis

SZKLANY KOREK ANALNY Z SEKSOWNĄ KOTKĄKOREK ANALNY wytwarzanY Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI HARTOWANEGO I niezwykle BEZPIECZNEGO SZKŁA.Koreczek jest UNISEX dzięki temu możesz się stać seksownym koteczkiem nie zależnie od płci.

Szkło ma to do siebie, z łatwością jest utrzymać je w higienie, jest niezwykle gładkie, dzięki temu umieszczenie go w miejscu docelowym jest niezmiernie przystępne.Kolejnym nad wyraz znaczącym atutem tego koreczka jest to, iż można do niego używać żeli wodnych jak i silikonowych.

Jak wiadomo, silikonowe żele tworzą ochronną warstwę na delikatnej skórze zwieraczy, jednak nie mogą być użytkowane przy wszelkich gadżetach. Ten oto koreczek pozwala na ich stosowanie.Szklany koreczek z kitką jest także w pełni wodoodporny a co najważniejsze HIPOALERGICZNY.

To znaczy iż nie sprawia uczuleń ani podrażnień, choćby przy długofalowym noszeniu. Dzięki temu zabawa w kotka może trwać i trwać.....Fajną uzupełniającą możliwością jaką daje ten niesamowity koreczek jest możliwość podgrzewania (w ciepłej wodzie) albo chłodzenia (w lodówce).

Osoba obdarowana tym koreczkiem poczuje zupełnie świeże nieopisane doznania jakie daje zmiana temperatur....DLA CZEGO WARTO WYBRAĆ TEN KOREKWYKONANY Z HARTOWANEGO SZKŁA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCIWYPEŁNIONY w środkuHIPOALERGICZNYNE sprawia PODRAŻNIEŃ (MOŻNA GO NOSIĆ szczególnie DŁUGO)kompletnie BEZPIECZNYUNISEXDOSKONAŁY DLA POCZĄTKUJĄCYCH JAK I DOŚWIADCZONYCHŁATWY DO UTRZYMANIA W CZYSTOŚCIMOŻNA PRZY NIM UŻYWAĆ ŻELI WODNYCH I SILIKONOWYCHBARDZO bardzo atrybuty produktu:wytworzonY Z BEZPIECZNEGO mocnEGO SZKŁA HARTOWANEGO - WYPEŁNIONY w środkuKOLOR ZŁOTO PRZEŹROCZYSTYPRZYCZEPIONY NA STAŁE zmysłowy FUTERKOWY OGONEK, niezwykle subtelnYDŁUGOŚĆ KORKA 12cmGŁĘBOKOŚĆ PENETRACJI 10,5cmŚREDNICA 2,1 DO 3,8cmDŁUGOŚĆ OGONKA 28cmMATERIAŁ: HARTOWANE SZKŁO I AKRYL......