Angel 8500S promocja 2022

Cena7990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie EUJUICERS.com - lider w sprzedaży wyciskarek soku

Parametry

Producent:Angel
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse
Kolor stalowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 86 obr/min

Opis

zalety

prosta w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

Cała budowa ze stali nierdzewnej

Niska szybkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

znaczny wybór możliwości wyciskania

samoczynny sensor przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

informacje technologiczne

demonstrujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 8500S to esencja rewelacyjnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat kreuje i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Najnowszy model wyciskarki z całości został stworzony ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500 i Angel 7500 i znamionuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyekwipowane: sito, pokrywa sita oraz ślimaki.

Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z zróżnicowanymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz spektakularnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie wyjątkowo oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez dwóch zdań żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej oryginalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty przez opatentowane dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: minimalistyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków szczególnie dokładnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod wielkim ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości części odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok jeszcze nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za dokładność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 została wyekwipowana w kilka interesujących rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny sensor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co w dodatku jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,również dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby stosowania niepokaźnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które pozostało stworzone do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze cechy wyciskarki Angel 7500 przystępna w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezsprzecznie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie używana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

Podwójne świdry są wytwarzane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nietrudny do utrzymania w czystości.

Niska szybkość obrotowa

86 obrotów na minutę to świetna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza minimalne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, żeby uzyskać gotowy produkt. A na dodatek otrzymujemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

doskonałe, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Pokaźna siła zgniotu pozwala błyskawicznie i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, aby zmienić sitka na optymalne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby użytkowania innych. Nie wymaga przypasowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów umożliwia nieprzerwane wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

spory wybór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

samoczynny sensor przegrzewania i wentylator

Urządzenie chroniące przed przegrzaniem i zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: samoczynny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest genialnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.