mesm500w marki Bosch promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem mesm500w marki Bosch oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 569.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Bosch VitaExtract MESM500W
569.00
RTV EURO AGD
-23%
Bosch VitaExtract MESM500W
569.00
OleOle!
Wyciskarka wolnoobrotowa BOSCH MESM 500W | Darmowa dostawa
739.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje łatwe czyszczenie, nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse, blokada kapania
Kolor czarny, biały, srebrny
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 55 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 1 l
Pojemnik na sok tak
Pojemność pojemnika na miąższ 1.3 l
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku klarownego) do wyciskania soku z różnych rodzajów owoców i warzyw. Części z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

Delikatne wyciskanie soku przy niskiej szybkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Niezawodny silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo efektywnie oraz cicho. Jakość Wysoka skuteczność przy niskim poziomie hałasu.

Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i prędkością pracy 55 obr./min możesz wydobywać sok przy niższym poziomie hałasu. Bezusterkowy silnik zapewnia najwyższą wydajność i pracuje wyjątkowo cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

Ciesz się czystą powierzchnią blatu w trakcie wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było z łatwością wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku.

Zdrowie Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie elementy plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej szybkości. Technika GentleSqueezing zagwarantuje przychylne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

potężna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie z zasady zajmuje dużo czasu.

Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i komfortowe czyszczenie. Nietrudne czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak wygodne, jak to tylko realne.

Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i proste dzięki komfortowej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce gwarantują jeszcze większy komfort.

obfitość zastosowań Inspirująca książka z przepisami w zestawie. Czy lubisz różne soki i koktajle? poręczna książka stworzona specjalnie dla wyciskarki Bosch zawiera sporo przepisów na pyszne soki, koktajle i sporo innych.

Odkryj nowe pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Dodatkowe dane i specyfikacja techniczna nieprzeciętne rezultaty oryginalna technologia powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać świetny rezultat - komponenty zachowują swoje zdrowe właściwości dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

Wytrzymały silnik o mocy 150 W gwarantujący genialną produktywność. 2 sita o różnych wymiarach otworów umożliwiają przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba produkowana z tritanu charakteryzująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

Komfort znakomite rozwiązanie - wyciskania soku z rozmaitych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości przez włączenie krótkiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można wspaniale wymieszać w środku urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Dołączona książeczka z przepisami zawiera inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie części z tworzyw nienaturalnych mające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest należycie złożone i należycie zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - proste i precyzyjne czyszczenie urządzenia.

Urządzenie czyści się praktycznie samo - starczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane części wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku krystalicznego.