DeLonghi JMP800 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem DeLonghi JMP800 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
KENWOOD JMP800SI
1099.00
Neonet.pl
Wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD PureJuice Pro JMP800SI
1199.00
Empik

Parametry

Producent:DeLonghi
Kategoria:Wyciskarki
Kolor srebrny

OpisWybrane właściwościsrebrny
Moc [W] 240
Funkcja Reverse Tak
objętość naczynia na sok [l] 1,5 l
100% naturalnego soku

Zbilansowana dieta, a także dobór wartościowych produktów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Z łatwością jednak zagubić się w gąszczu danych i porad na ten temat. Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice pozwalają łatwo wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw - w 100% naturalny sok tłoczony na zimno. Dzięki delikatnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych.


Soki tłoczone na zimno

Czy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, przejrzysty, orzeźwiający i olśniewający żywą barwą, ale też w 100% naturalny i wypełniony witaminami, a także składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a jednocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności. Ich przygotowanie jest dzisiaj możliwe we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood.


Moc wolnych obrotów - moc witamin

Wyciskarka PureJuice wydobywa z owoców więcej części odżywczych i minerałów charakterystyczna sokowirówka. Wolne obroty - do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, zapobiegając utracie najcenniejszych komponentów owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które sprawiają, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin. Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki mają żywe kolory i są klarowne.


przystępne czyszczenie

Nowa wyciskarka jest nie tylko produktywna, lecz też instynktowna i prosta w obsłudze. Wyróżnia ją nowoczesna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby. To rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości urządzenia. Starczy mniej aniżeli szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu mistrzowskiego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.