Elektryczna wyciskarka do owoców cs1 marki Bartscher promocja 2024

Cena1228.03
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Bartscher
Kategoria:Wyciskarki
Moc 230 W
Prędkość obrotowa 980 obr/min

Opis

Wyciskarka do owoców, barowa Bartscher 150146

prezentujemy Wyciskarkę do owoców od Bartscher - klucz do świeżego i naturalnego orzeźwienia w każdym barze. Dzięki niej przygotowanie soku pomarańczowego, soku z pomarańczy olbrzymich czy soku z owocu granatu staje się szczególnie proste i szybkie.

Świeżość w każdej kropli

Wyciskarka Bartscher została zaprojektowana z myślą o łatwości obsługi i sprawności. Jej samoczynna aktywacja przez zamknięcie ramienia dźwigni zapewnia prędkie i precyzyjne wyciskanie soku, a prędkość obrotowa do 980 obr./min. Zagwarantuje maksymalne wykorzystanie każdego owocu.

Funkcjonalność i solidność

Stożek do wyciskania oraz pojemnik na sok wytwarzane ze stali szlachetnej są nie tylko trwałe, ale także łatwe w czyszczeniu, dzięki możliwości mycia w zmywarce. Ponadto, odlewana z aluminium , a także stal szlachetna zapewniają długą żywotność urządzenia.

Wszechstronność w użyciu

przypasowana do rozmaitych rodzajów owoców, wyciskarka Bartscher jest niezastąpiona w każdym barze. Od świeżego soku pomarańczowego, przez sok z pomarańczy olbrzymich, aż po sok z owocu granatu - z nią każdy napój będzie pełen smaku i witamin.

Zainwestuj w jakość i świeżość. Wyciskarka do owoców od Bartscher to gwarancja najkorzystniejszego smaku w każdym kieliszku.