Hurom HE promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hurom HE oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 950.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Hurom HE RBE04 HU 500 Wyciskarka wolnoobrotowa czerwona
950.00
MAGNATER.PL
-4%
Hurom HE IBE04 HU 500 Wyciskarka wolnoobrotowa biała
950.00
MAGNATER.PL
HUROM HE (HU-500) WSZYSTKIE KOLORY, DOSTĘPNY OD RĘKI, RATY 0%, Infolinia: 570 31 00 00
990.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
HUROM HE (HU-500) WSZYSTKIE KOLORY, DOSTĘPNY OD RĘKI, RATY 0%, Infolinia: 570 31 00 00
990.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
HUROM HE (HU-500) WSZYSTKIE KOLORY, DOSTĘPNY OD RĘKI, RATY 0%, Infolinia: 570 31 00 00
990.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje łatwe czyszczenie
Kolor srebrny, kremowy, czarny, czerwony
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 78 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.35 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak

Opis

Najnowszym modelem wyciskarki Hurom, który został właśnie wprowadzony na rynek, jakim jest wyciskarka Hurom HU-500. Możemy go nabyć w dwóch kolorach takich jak kremowo-perłowy, a także srebrno-perłowy. Poza fantastyczną kolorystyką najnowszy model ma do zaoferowania niezwykle dużo, z racji tego,firma kierując się sugestiami klientów, wprowadzić kilka ważnych zmian, żeby narzędzie to było jeszcze bardziej wydajne i łatwiejsze w obsłudze.

Pierwsza, bardzo ciekawa innowacja to zatyczka wypływu soku, w którą poprzednie modele nie były wyposażone. Zatyczka ta zaś niezwykle poszerza zakres funkcji wyciskarki o taką opcję jak miksowanie. W związku z tym będziemy mieli możliwość przygotowywać przeróżnego rodzaju mieszanki owocowe i warzywne jak przykładowo musy czy koktajle. Wystarczy tylko opuścić zatyczkę i dzięki temu mus bądź sok wymiesza się dokładnie w urządzeniu, a możliwość luźnego zamykania i otwierania zatyczki wypływu soku pozwoli nam na dostosowywanie nalewania napoju do szklanki, przez co unikniemy rozlewania. Możemy ponadto dzięki tej opcji tworzyć przeróżne kompilacje z dodatkiem mleka czy jogurtu. W wyciskarce Hurom HU-500 możemy przygotować w dodatku różne przeciery i musy dla niedużych dzieci.

Kolejna zaleta obecności zatyczki wypływu soku to znaczna poprawa produktywności takiej funkcji jak przepłukiwanie urządzenia na biegu, bo gdy opuścimy zatyczkę, wlana przez nas woda nie wypłynie od razu, ale kilkakrotnie przepłynie poprzez otwory sita i części robocze i staranniej je wyczyści. Będąc już przy kwestii czyszczenia urządzenia, należy wspomnieć o dwóch szczoteczkach dołączonych poprzez producenta, które pokaźnie ułatwią utrzymanie wyciskarki w należytej czystości. Samo zaś składanie i rozkładanie urządzenia jest o mnóstwo łatwiejsze i bardziej wygodne, niż w poprzednich wersjach.

Wyciskarka Hurom HU-500 niezwykle ergonomiczne wieczko, które możemy nałożyć na misę zasypową, kiedy nie korzystamy z wyciskarki. Dzięki czemu misa nie zakurzy się i nie dostanie się do niej żaden niepożądany przedmiot. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe otworzy pokrywy wyciskarki. Otwory te bowiem zapewnią urządzeniu wyraźnie lepszą wentylację i chłodzenie silnika, co z kolei będzie zabezpieczać silnik przez zbytnim nagrzaniem się.

Model wyciskarki Hurom HU-500 ma trzy rozmaite sita, dzięki którym będziemy mogli zrobić sok o takiej konsystencji, jaką najmocniej lubimy:

Sito podstawowe ma mniejsze mikrootwory co umożliwia wyciskanie nad wyraz transparentnych soków, które znamionują się mniejszą zawartością miąższu. Sito jest wytworzone z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultem, który jest materiałem wyjątkowo trwałym i niepodatnym na uszkodzenia mechaniczne. Ciemny kolor tworzywa gwarantuje jego niezmiennie dobry wygląd choćby po bardzo długim czasie stosowania.

Drugim sitem jest sito do musów oraz gęstych soków. Dzięki niemu możemy przygotować pomiędzy innymi przecier pomidorowy bądź mus z malin.

Trzecie (opcjonalne) sito to sito zewnętrzne, które jest dostosowane do naczynia na sok. Dzięki niemu soki będą wyjątkowo transparentne.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego ascetycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle drobne, że sito wyciskarki nie jest w stanie oczyszczać i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak niezwykle czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje nieprzeciętnie czysty sok.

Wyciskarka Hurom HU-500 jest wyposażona w bardzo konkretny, usytuowany pionowo wałek ślimakowy, który wytwarzano też z wcześniej wspomnianego już Ultemu. Wałek obraca się przez co miażdży i kruszy minimalistyczniec, po czym dociska go do sita. Dzięki czemu sok zostaje starannie odfiltrowany.

Omawiana wyciskarka ma także kosz czyszczący, który obraca się wokół sita. W koszu zamontowane zostały specjalne "wycieraczki" stworzone z silikonu, które podczas pracy urządzenia cały czas czyszczą mikrootwory sita. Dzięki czemu cykl wyciskania soku przebiega szybciej i bardziej efektywnie. O ile sok wypływa do naczynia, które podstawimy, o tyle odpady są usuwane do drugiego naczynia.

Sok pozyskany za pomocą wyciskarki Hurom HU-500 nie nagrzewa się i nie napowietrza, a zatem nie traci szczególnie ważnych enzymów i witamin, które są szczególnie wrażliwe na utlenianie i temperaturę. Dzieje się tak dzięki temu,cykl wyciskania soku przebiega przy niskich obrotach, około 80 obrotów na minutę. Nie jest to jednak równoznaczne z wolnym tempem wyciskania soku, gdyż jeden litr napoju możemy uzyskać już w zaledwie 4-5 minut. I to właśnie wspomniane pionowe ustawienie wałka ślimakowego sprawia,proces pozyskiwania soku przebiega ekspresowo (ponadto nie musimy używać popychacza, bo wałek automatycznie pobiera surowiec).

Tak przygotowany sok mamy możliwość przechowywać w lodówce nawet do 72 godzin, gdyż nie straci on cennych dla naszego zdrowia części, koloru czy smaku, nie będzie się rozwarstwiał. Wyciskarka ta jest zatem nieprzeciętną alternatywą dla każdej zalatanej osoby, która chce żyć zdrowo, ale nie ma czasu na codzienne przygotowywanie świeżej porcji soku.

Warto wspomnieć ponadto o takiej funkcji jak płukanie na biegu. W praktyce oznacza to, że chcąc przepłukać urządzenie, nie musimy rozbierać modułu roboczego. Dzięki czemu szczególnie momentalnie możemy robić najróżniejsze soki jeden po drugim bez obaw o to, iż pomieszają się smaki.

Wyciskarka Hurom HU-500 zezwala na wyciskanie soku z niemal wszystkich rodzajów owoców i warzyw, od warzyw liściastych, przez twarde warzywa korzeniowe na miękkich owocach, kiełkach i soi kończąc.

Jeśli chodzi o wygląd urządzenia, jest on wyjątkowo uniwersalny dzięki temu wyciskarka znakomicie wpasuje się w wygląd każdego pomieszczenia kuchennego. Ponadto jest wyjątkowo kompaktowa i śladowa, wobec tego możemy znaleźć jej stałe miejsce zamiast każdorazowo wyciągać i chować.

Wyciskarka do warzyw i owoców to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie swoje i swych bliskich. Zdrowy styl bycia bowiem uchroni nas przez wieloma chorobami i pozwoli w pełni cieszyć się życiem.

Chcąc podsumować najważniejsze mocne strony wyciskarki Hurom HU-500 nie można pominąć takich kwestii jak: • funkcja mieszania umożliwiająca nam komponowanie zróżnicowanych koktajli i musów

 • 10 lat gwarancji na silnik oraz 2 lata części

 • cicha praca urządzenia

 • europejski atest bezpieczeństwa

 • dostęp do serwisu i części zamiennych

 • sprawne chłodzenie silnika

 • załączone do zestawu dwie sztuki litrowych pojemników z miarką na sok oraz dwie szczoteczki ułatwiające czyszczenie sita

 • obudowa pokryta najwyższej jakości lakierem, który nie łuszczy się, nie blaknie i nie rysuje

 • perłowy lakier pokrywy, na którym nie pozostają ślady palców i inne zabrudzenia

 • pokrywa na misę zasypową, dzięki której misa nie będzie zakurzona

 • funkcja wstecznego biegu, dzięki któremu można odblokować urządzenie, jeśli zostanie wrzucony do niego zbyt obfity kawałek bezkompromisowca

 • brak konieczności użytkowania popychacza

 • komfortowa i prosta obsługa, która nie wymaga krojenia ascetycznca na szczególnie małe kawałki

 • dwa sita, które dają możliwość wyboru ulubionej konsystencji napoju

 • regulacja wypływu soku, która zespala się z obecnością zatyczki wypływu soku - dzięki niej problem z rozlewaniem i kapaniem zostaje rozwiązany

 • proste, prędkie montowanie i rozmontowanie urządzenia z racji tego, iż wyciskarka nie ma niewygodnych zaczepów pomiędzy modułem napędowym a roboczym

 • funkcja przepłukiwania na biegu

 • prędkie pozyskanie soku (litr soku w około 5-7 minut)

 • ogromna wydajność - mamy możliwość pozyskać do dwóch razy więcej wyciśniętego soku w sytuacji klasycznych sokowirówek

 • wartościowy sok, który jest bogaty w enzymy i witaminy uzyskany przy pomocy wolnoobrotowej technologii wyciskania

 • , a także bezpieczeństwo zapewnione poprzez użycie sita i wałka ślimakowego wytworzonych z przyjaznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultemWyniki testów:

Hurom Slow Juicer VS Sokowirówka

Badania pozostały przeprowadzone przez:

Michelson Laboratories, Inc.

Z akredytacją Instytutów jak:

• ISO/IEC17025 accredited laboratory through A2LA
(International Organization for Standardization/ International Electrotechnical commision)
• USDA (United States Department of Agriculture)
• FDA (US Food & Drug Administration)
• USDA National Nutrient Database