Hurom HG 2G promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hurom HG 2G oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1490.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
HUROM HG 2G WSZYSTKIE KOLORY, RATY 0%, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570 31 00 00
1490.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
HUROM HG 2G WSZYSTKIE KOLORY, RATY 0%, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570 31 00 00
1490.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków
HUROM HG 2G WSZYSTKIE KOLORY, RATY 0%, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570 31 00 00
1490.00
Moc Soków - Warszawa, Kraków

Parametry

Producent:Hurom
Kategoria:Wyciskarki
Funkcje regulacja gęstości soku
Kolor czerwony, srebrny, bordowy, stalowy, brązowy
Moc 150 W
Prędkość obrotowa 43 obr/min
Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ nie

Opis

Wersja PREMIUM najkorzystniejszej pionowej wyciskarki do soków Hurom. Hurom po ogromnym sukcesie pierwszego modelu wyciskarki II generacji, Huroma HH 2G, przedstawia bliźniaczy model w wersji PREMIUM. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G proponuje te same funkcje co poprzedni model, lecz dzięki obudowie ze stali nierdzewnej oferuje bardziej wytworny design.

Nowy bezszczotkowy silnik indukcyjny Wyciskarka do soków Hurom HG 2G ma nowy silnik pracujący z prędkością 40 obr./min. Dzięki czemu pracuje ciszej niż modele I generacji, wyciska staranniej i proponuje sok o jeszcze wyższej jakości.

Silniki użyte w wyciskarkach Hurom to silniki indukcyjne, bezszczotkowe o wydłużonej żywotności, czego potwierdzeniem jest aż 10-letnia gwarancja. Nowy wałek ślimakowy Wyciskarka do soków Hurom II generacji wyposażona pozostała w nowy wałek ślimakowy z dwoma łopatkami.

Dzięki dwóm łopatkom czas wyciskania nie wydłużył się, pomimo zmniejszenia obrotów. Nowy wałek ślimakowy posiada także gęściej ułożone "żeberka" poprzez co lepiej dolega do sita i staranniej wyciska sok.

Zmiany konstrukcyjne misy i sita Najwyższa krystaliczność uzyskiwanego soku osiągnięta pozostała poprzez zmiany konstrukcyjne w misie. Wyciskarki pionowe wyekwipowane są w obrotowy koszyczek z wycieraczkami, który obraca się podczas pracy urządzenia, pełniąc następujące funkcje: wycieraczki czyszczą i udrażniają sito w trakcie wyciskania, zbierając nadmiar soku i miąższu, mieszają sok wypychają sok z misy podczas wylewania do pojemnika umożliwiają funkcję przepłukiwania W większości modeli wyciskarek przystępnych na rynku, koszyczek ten napędzany jest przez plastikowe koło zębate umieszczone na spodzie misy.

Rozwiązanie takie miało kilka pokaźnych wad. Zębatka ta, jakowyprodukowana była z plastiku ulegała zużyciu, co uniemożliwiało pracę do momentu podmiany elementu. Utrudniało one dodatkowo czyszczenie, gdyż wokół tego elementu zbierały się pozostałości warzyw i owoców i owijały się włókna z warzyw liściastych.

Umiejscowienie zębatki uniemożliwiało także szczelne dopasowanie składników wyciskających (z zasady sita) do misy, w związku z czym miąższ przedostawał się przez te szczeliny do soku. W nowej generacji wyciskarek Hurom koszyczek ze szczotkami napędzany jest bezpośrednio poprzez wałek ślimakowy, którego dwie łopatki wchodzą w szczeliny w koszyku.

Takie rozwiązanie pozwoliło polikwidować newralgiczny komponent jakim było kółko zębate. Dzięki temu sito szczelnie dolega do misy produktywnie uniemożliwiając przedostawaniu się miąższu do soku, a wyciskarka Hurom wyciska nad wyraz transparentny i aksamitny sok.

Wyciskarki do soków Hurom II generacji lepiej radzą sobie z wyciskaniem towarów liściastych a ich czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Progresywna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy Kolejną nowością i elementem wyróżniającym wyciskarkę do soków Hurom HG 2G na tle innych wyciskarek jest innowacyjna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy.

W charakterystycznych wyciskarkach otwór ten zamykany jest silikonową zatyczką, którą należy zamknąć przed złożeniem urządzenia. Manetka pozwala regulować wielkość otworu wylotowego pulpy w sposób ciągły, nie przerywając pracy urządzenia.

Regulacja otworu wylotowego pulpy umożliwia jeszcze precyzyjniejsze wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. Stwierdzasz, że wydostająca pulpa jest mokra i niedokładnie odciśnięta? wystarczy zmniejszyć wielkość otworu wylotowego przesuwając manetkę w stronę pozycji "close" aby aby staranniej wycisnąć owoce.

Manetka w wyciskarce Hurom HG 2G pozwala na ponadto całkowite zamknięcie otworu wylotowego pulpy, dzięki czemu do wnętrza można wlać mleko, kefir, jogurt, dorzucić owoce i przygotować zdrowy koktail. Część możliwości wyciskarki pozostała zaprezentowana w poniższym podręczniku, którego drukowana wersja dołączona jest do każdej wyciskarki Hurom HG 2G.

Wyciskanie soków stanie się nieodzowną przyjemnością i rytuałem, a całość stanie się jeszcze bardziej subtelna, dzięki czemu momentalnie odkryjesz prawdziwy smak najkorzystniejszego soku ciesząc się równocześnie z faktu posiadania wyciskarki do soków Hurom HG 2G.

Wysokiej klasy wyciskarka do soków Hurom HG 2G. Producent przychylna Tobie i naturze! Pozostałe parametry i funkcje wyciskarki do soków Hurom HG 2G Zatyczka "niekapek" wyekwipowana w silikonową uszczelkę uniemożliwia wyciekaniu soku.

Zamykając otwór wylotowy soku możemy zatrzymać sok w misie, dzięki temu jest on skrupulatnie wymieszany już na etapie wyciskania. Funkcja przepłukiwania. By przygotować jeden sok po drugim w wyciskarce Hurom nie trzeba demontować i myć całego urządzenia.

starczy zamknąć otwór wylotowy soku, wypełnić misę wodą i włączyć wyciskarkę. Obracający się wałek, a także koszyczek ze szczotkami wypłuczą pozostałości warzyw i owoców. Naturalne soki o obszernej zawartości enzymów.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G pozwala zachować naturalny aromat i składniki odżywcze. W konwencjonalnych sokowirówkach zastosowano ostre sitka obracające się z wyjątkowo dużymi prędkościami. W wyniku tarcia komponenty te nagrzewają się co skutkuje utlenianiem soku i uszkodzeniem elementów odżywczych oraz enzymów, które użytkownicy posiadają na celu wycisnąć z owoców i warzyw, a następnie spożyć.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G wykorzystuje opatentowaną po raz pierwszy na świecie technikę wyciskania w drobnych prędkościach (SST™), dzięki której komponenty na sok są wolniej wyciskane, co pozwala utrzymać niską temperaturę i zachować naturalny smak i wartości odżywcze.

Smukła sylwetka wyciskarki do soków Hurom HG 2G na tle innych maszyn odznacza się niezwykłą dbałością o wszelkie detale, przyciągającym designem, a także smukłą linią korpusu zewnętrznego. Front urządzenia wyprodukowany jest z stylowej stali rdzoodpornej, przystępnej w trzech wersjach kolorystycznych.

zawsze świeży sok. Wyłącznie od wyobraźni użytkownika zależy to, jakie elementy zostaną zastosowane każdego kolejnego dnia. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to znakomita okazja, by zacząć prowadzić zdrowy tryb życia i przejść na dietę, gwarantując sobie przy okazji wszystkie konieczne dla organizmu witaminy.

przychylne materiały. Misa wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HG 2G stworzona pozostała z materiału o nazwie tritan, który jest w całości wolny od bisfenolu. Oznacza to, iż urządzenia można używać bezpiecznie także w celu przygotowania np.

obiadków dla dzieci. Użytkownik nie musi także obaw o wytrzymałość składników ruchomych – sitka stworzono z niepodatnej stali, a ślimak będący sercem urządzenia ma podwyższoną odporność na zużycie, za sprawą ultra wytrzymałego tworzywa ULTEM.

Każda wyciskarka do soków Hurom HG 2G w komplecie z książką z przepisami GRATIS!!! Wyciskarka do soków Hurom HG 2G zaopatrzona jest w dużą misę o pojemności 500ml, pokaźnie upraszczającą przygotowanie obszerniejszej ilości soku czy musów.

Poszczególne części wyciskarki Hurom HG 2G zaprojektowane są w taki sposób żeby była ona jeszcze łatwiejsza w oraz myciu, a przy okazji zapewniały bezpieczną i sprawną pracę urządzenia. Wymierne korzyści wyciskarki do soków 2 generacji – Hurom HG 2G Wyciskarka do soków Hurom HG 1G Wyciskarka do soków Hurom HG 2G 80 obr./ min.

40 obr./ min. Nowoczesny wałek ślimakowy z pojedynczą łopatką. Nowoczesny wałek ślimakowy z podwójną łopatką. Brak blokady wylotu pulpy z płynną regulacją. Blokada wylotu pulpy z płynną regulacją. Większe zużycie pulpy – specjalnej miazgi.

Mniejsze zużycie pulpy i nawet 30% więcej soku. Charakterystyczne sito. Ulepszone sito pozbawione otworu i zbędnych nierówności. Instrukcja pierwszego użycia wyciskarki do soków Hurom HG 2G jest stosunkowo prosta, a dokładna instrukcja znajduje się w załączonej dokumentacji.

dodatkowo wraz z urządzeniem oferujemy książkę z przepisami na soki Hurom w języku polskim. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G – jeden z najprostszych sposobów na właściwe zadbanie o własne zdrowie. Jedynie naturalne elementy i gwarancja prawdziwego soku z wyciskanych warzyw i owoców.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z śladowymi otworami Sito z ultemu z obfitymi otworami Pojemnik na sok z pokrywką Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Stojak Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek pionowych dostępnych na rynku.